Hnojivo BIOMIN na jahody 1kg

pošli přes

Forestina zahradní potřeby

AG Biomin - Hnojivo na jahody 1kg

Chcete větší a kvalitnější výnosy z Vašeho jahodového záhonu? Vyzkoušejte AG Biomin, který nejen dodá Vašim jahodám potřebné živiny, ale zároveň zvýší i jejich výnosy. Hmotnost 1kg. Více informací

146 Kč
121 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem ihned

Zboží k vám dorazí 11.06

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na hlavním výdejním místě Pražírně Lázeňská káva - Masarykova 149. Luhačovice

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

AG Biomin - Jahody

Působí jako bohatý, harmonicky vyvážený zdroj všech potřebných živin rovnoměrně od počátku vegetace až do pozdních období. Hnojivo reguluje vodní režim rostliny a podporuje jejch odolnost proti houbovým chorobám! Po použití hnojiva jsou jahody chutnější a větší, jelikož jim zaručuje optimální výživu. Kvalitní mletá rohovina zároveň udržuje přijatelné živiny v okolí rostliny a podněcuje tak tvorbu bohatého kořenového systému. Díky rohovině - organické formě dusíku - nehrozí, že budou jahody přehnojeny a tím nedojde ke zmenšení kvality úrody a akumulaci nebezpečných nitrátů, které jsou pro lidský organismus škodlivé.

Dávkování:

Hnojení se provádí na začátku vegetačního období, kdy se hnojivo v dávce 50 - 80 g/m2 stejnoměrně rozhodí a poté zapraví do půdy. Při podzimním hnojení před výsadbou použijeme stejnou dávku hnojiva a opět zapravíme do půdy.

Balení 1 kg.

Parametry a specifikace

Původchemický
PrvkyNPK, HOŘČÍK
Skupenstvípevné
Šířka výrobku14.5 cm
Výška výrobku21.0 cm
Hloubka výrobku6.0 cm