Hnojivo BIOMIN na jahody 2,5kg

pošli přes

Forestina zahradní potřeby

AG biomin - Hnojivo na jahody 2,5kg

Chcete větší a kvalitnější výnosy z Vašeho jahodového záhonu? Vyzkoušejte AG Biomin, který nejen dodá Vašim jahodám potřebné živiny, ale zároveň zvýší i jejich výnosy. Hmotnost 2,5kg. Více informací

247 Kč
204 Kč bez DPH

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na hlavním výdejním místě Pražírně Lázeňská káva - Masarykova 149. Luhačovice

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

AG Biomin - Jahody

Působí jako bohatý, harmonicky vyvážený zdroj všech potřebných živin rovnoměrně od počátku vegetace až do pozdních období. Hnojivo reguluje vodní režim rostliny a podporuje jejch odolnost proti houbovým chorobám! Po použití hnojiva jsou jahody chutnější a větší, jelikož jim zaručuje optimální výživu.

Kvalitní mletá rohovina zároveň udržuje přijatelné živiny v okolí rostliny a podněcuje tak tvorbu bohatého kořenového systému. Díky rohovině - organické formě dusíku - nehrozí, že budou jahody přehnojeny a tím nedojde ke zmenšení kvality úrody a akumulaci nebezpečných nitrátů, které jsou pro lidský organismus škodlivé.

Dávkování:

Hnojení se provádí na začátku vegetačního období, kdy se hnojivo v dávce 50 - 80 g/m2 stejnoměrně rozhodí a poté zapraví do půdy. Při podzimním hnojení před výsadbou použijeme stejnou dávku hnojiva a opět zapravíme do půdy.

Balení 2,5 kg.

Parametry a specifikace

PrvkyNPK, HOŘČÍK
Původchemický
Skupenstvípevné
Šířka výrobku20.0 cm
Výška výrobku24.0 cm
Hloubka výrobku9.0 cm

online podpora nákupu pohodlný nákupGarance vrácení pěněz doprava zdarma

    online podpora nákupu                 pohodlný nákup                garance vrácení peněz             doprava zdarma nad 1 500,-