Hnojivo BIOMIN na jahody 2,5kg

pošli přes

Forestina zahradní potřeby

AG biomin - Hnojivo na jahody 2,5kg

Chcete větší a kvalitnější výnosy z Vašeho jahodového záhonu? Vyzkoušejte AG Biomin, který nejen dodá Vašim jahodám potřebné živiny, ale zároveň zvýší i jejich výnosy. Hmotnost 2,5kg. Více informací

247 Kč
204 Kč bez DPH

Dostupnost: Do týdne u vás

Zboží k vám dorazí 16.06

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na hlavním výdejním místě Pražírně Lázeňská káva - Masarykova 149. Luhačovice

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

AG Biomin - Jahody

Působí jako bohatý, harmonicky vyvážený zdroj všech potřebných živin rovnoměrně od počátku vegetace až do pozdních období. Hnojivo reguluje vodní režim rostliny a podporuje jejch odolnost proti houbovým chorobám! Po použití hnojiva jsou jahody chutnější a větší, jelikož jim zaručuje optimální výživu.

Kvalitní mletá rohovina zároveň udržuje přijatelné živiny v okolí rostliny a podněcuje tak tvorbu bohatého kořenového systému. Díky rohovině - organické formě dusíku - nehrozí, že budou jahody přehnojeny a tím nedojde ke zmenšení kvality úrody a akumulaci nebezpečných nitrátů, které jsou pro lidský organismus škodlivé.

Dávkování:

Hnojení se provádí na začátku vegetačního období, kdy se hnojivo v dávce 50 - 80 g/m2 stejnoměrně rozhodí a poté zapraví do půdy. Při podzimním hnojení před výsadbou použijeme stejnou dávku hnojiva a opět zapravíme do půdy.

Balení 2,5 kg.

Parametry a specifikace

PrvkyNPK, HOŘČÍK
Původchemický
Skupenstvípevné
Šířka výrobku20.0 cm
Výška výrobku24.0 cm
Hloubka výrobku9.0 cm