B’cuzz 1-Component Soil 10L

pošli přes

Atami zahradní potřeby

B’cuzz 1-Component Soil 10L

Ideální složení a jednoduché použití vedou k velké popularitě tohoto komplexního hnojiva. Jednosložkové půdní hnojivo je profesionální biominerální hnojivo bez zatěžujících látek, které rostliny snadno vstřebávají.  Více informací

1 158 Kč
957 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem do 5 dnů

Zboží k vám dorazí 27.08

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na hlavním výdejním místě Pražírně Lázeňská káva - Masarykova 149. Luhačovice

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

Bcuzz 1 - Component Soil

Ideální složení a jednoduché použití vedou k velké popularitě tohoto komplexního hnojiva. Jednosložkové půdní hnojivo je profesionální biominerální hnojivo bez zatěžujících látek, které rostliny snadno vstřebávají. Pomáhá nastartovat období květu rostlin a kromě toho zajišťuje zdravý půdní život.

Použití: Vyvinuto speciálně pro substráty bohaté na vápník. Tip na pěstování: Atami doporučuje zalít rostliny během používání jednosložkového půdního hnojiva jednou týdně čistou vodou bez přidaného hnojiva.

Dávkování (1:200): Počáteční stádium: 2,5 ml na litr pitné vody. Po třech týdnech: 5 ml na litr pitné vody. pH mezi 5,5 – 5,8 EC hodnota mezi 1,0 – 2,5 NPK Jednosložkové půdní hnojivo 3-3-6 (w/v).

Záruka kvality: Stimulátory a tekutá výživa Atami jsou zapečetěny pod šroubovacím víčkem ve světlonepropustném obalu, čímž je zaručeno zachování kvality. Balení 1L,5L,10L

 

Parametry a specifikace

Kategoriedoplňky výživy
PrvkyNPK
Původchemický
Skupenstvítekuté