Bhringraj - 100% přírodní esenciální olej 10ml Pěstík

pošli přes

Pěstík zahradní potřeby

Bhringraj - 100% přírodní esenciální olej (10ml) - Pěstík

Esenciální olej nejvyšší kvality z Neshodice. Omlazuje a zpomaluje proces stárnutí. Více informací

149 Kč
123 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem ihned

Zboží k vám dorazí 22.10

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na hlavním výdejním místě Pražírně Lázeňská káva - Masarykova 149. Luhačovice

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

Bhringraj olej (Eclipta prostrata/alba) - 10mlBhringraj (Eclipta Alba) patří do čeledi Asteraceae s anglickým názvem False Daisy. Jedná se o rostlinu, která nese název Neshodice. Podle Ájurvédy je list této rostliny považován za silný prostředek vhodný na očistu jater. Své využití nalezl i ve vlasových přípravcích.

Olej z bhringraje je také označován jako Bhringrajův ocas. Jedná se o klasický ájurvédský přípravek, jež byl zmiňován již ve védách. Je to jedna z nejvýznamnějších bylin v ájurvédské medicíně a je známá díky svým uklidňujícím účinkům, které podporují hluboký a klidný spánek.

Neshodice je považována za rostlinu, která omlazuje a zpomaluje proces stárnutí.VÝHODY POUŽÍVÁNÍ OLEJE


Vyživující vlastnosti tohoto oleje s vitamíny a mastnými kyselinami se snadno vstřebávají do pokožky a způsobují celkové uvolnění a také vyrovnávají tok energie v těle.

Bhringraj olej podporuje růst nových vlasů, zmírňuje padání vlasů, tvorbu lup a zpomaluje proces šedivění. Ošetření olejem z neshodice je považováno za velmi účinné při celkových problémech s pokožkou hlavy.

Tento olej je vynikající volbou pro masáž hlavy a nohou.


NAŠE VÝROBA

Náš sortiment ájurvédských bylinných olejů je speciálně navržen pro výrobky pro péči o pleť a kosmetiku a je vyroben z nejlepších organických rostlin a bylin, které neobsahují žádné pesticidy. Ty jsou připravovány studeným procesem, aby se zabránilo možnému poškození, které může tepelné zpracování mít na efektivitu produktu. Každá šarže podléhá přísné kontrole kvality, aby byla zajištěna konzistence mezi šaržemi.

Můžeme také upravit základní olej použitý pro extrakci, aby vyhovoval vašim individuálním požadavkům. Požadavky na upravené základní oleje lze podat prostřednictvím našeho zákaznického servisu.
Další dostupné základní oleje: Slunečnicový olej, Safflower Oil, Sójový olej, Sezamový olej, Olivový olej, Mandlový olej, Jojobový olej, Kokosový olej

Jedná se o kosmetický přípravek určený pouze pro vnější použití. Stejně jako u všech našich materiálů by to nemělo být přijímáno interně.