BREWISTA SMART POUR™ 2

pošli přes

BREWISTA SMART POUR™ 2
+ doprava zdarma

Rychlovarná konvice společnosti Brewista zastává úlohu ve světě kávy a čaje. Obsahuje časovač a nastavení teploty vody.Více informací

4 800 Kč
3 967 Kč bez DPH

Dostupnost: Na objednání

Zboží k vám dorazí 11.02

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na hlavním výdejním místě Pražírně Lázeňská káva - Masarykova 149. Luhačovice

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

Konvice, která lze nastavit v mnoha ohledech. Některé nápoje jsou již nastavené, například kávy, černý čaj, zelený čaj,...

Desing a techologie

Digitální rychlovarná konvice Brewista Smart Pour je elegantní, pohodlně se drží, ladně zakřivený labutí krk a tělo z nerezové oceli dodávají konvici i estetickou hodnotu. Podstavec konvice je technologie, která Vám umožní ohřev vody s přesností na jeden stupeň Celsia. Ladné zahnutí krku konvice napomáhá k pomalému a přesnému nalévání vody.

Brewista Smart Pour™ 2
Brewista Smart Pour™ 2

Líbivá kráska

Konvice o objemu 1,2 l má tělo z nerezové oceli a úzká, zaoblená trubička krásně kontrastuje s robustnějším tělem. Úplnou kontrolu při zalévání svého oblíbeného nápoje máte díky zaoblenému krku konvice, který napomáhá vytvářet rovnoměrný proud. Dlouhou životnost garantuje vybroušená nerezová ocel.

Vložená technologie

Hlavním znakem oproti tradičním konvicím je displej, který je přehledný a zobrazuje Vám aktuální teplotu vody. Další výhodou je absence kabelu, konvice se snadně drží a pohodlně se s ní nalévá.

Brewista Smart Pour™ 2

Parametry a specifikace

Objem1200 ml
ZnačkaBrewista
BarvaStříbrná
MateriálNerezová ocel, Plast
Zdroj ohřevuElektřina
FunkceDohřívání, Regulace teploty
Váha0,9 kg