Cafetto Brew Clean 500g

Vyčistěte filtry na kávu, servery, konvice na kávu práškem Brew Clean, který je určen k odstraňování kávových olejů a skvrn od kávy. Zajišťuje dokonalé čištění. Více informací

424 Kč
350 Kč bez DPH

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na hlavním výdejním místě Pražírně Lázeňská káva - Masarykova 149. Luhačovice

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

Obsahuje synergickou směs organických kyselin, které poskytují vynikající odvápnění. Všechny složky jsou rychle biologicky rozložitelné a splňují mezinárodní normy. Z každého sáčku se vytvoří jeden litr odvápňovacího roztoku.

Cafetto Brew Clean 500g

Návod k použití

  1. Odměrku 4g na 1 litr vody vložte do držáku na filtr.
  2. Postupujte podle návodu od výrobce kávovaru. Aktivujte přípravu a nechejte čistící roztok procházet do konvice.
  3. Po dokončení umyjte košík ve vodě.
  4. Konvici nechejte stát 15 minut a poté ji důkladně vyčistěte.

Cafetto Brew Clean 500g

Certifikace

Cafetto si plně uvědomuje důležitost potřeby chránit zdraví každého, kdo přijde do styku s jejich výrobky. Proto aplikují účinný a konzistentní hygienický systém pro čistotu Vašeho kávového zařízení. Výrobky překračují globální standarty, což jim umožňuje tvořit důvěru výrobků Cafetto. Cafetto je hrdé na to, že je certifikováno nezávislými celosvětově uznávanými průmyslovými subjekty.

OMRI ™ Listed

Všechny produkty Cafetto® označené logem OMRI ™ byly uvedeny u Institutu pro kontrolu organických materiálů jako vyhovující požadavkům Národního organického programu.

NSF®

Mezinárodní protokol NSF (National Sanitation Foundation) P152 se týká čistících prostředků na espresso, které byly vyhodnoceny, testovány a splnilipřísné toxikologické a korozivní standardy NSF. Složky a složení výrobků, které jsou certifikovány NSF, jsou bezpečné, nezanechávají žádné škodlivé zbytky a nezpůsobují korozi v kávovaru.

Australian Certified Organic

Všechny výrobky Cafetto® označené logem ACO byly registrovány australskou certifikací organických certifikátů a jsou schváleny pro použití v ekologických systémech.

Parametry a specifikace

TypPrášek
ZnačkaCafetto
Vhodné proPřekapávač
Použití čističena překapávanou kávu
Hmotnost (g)500
Ekologickýano

online podpora nákupu pohodlný nákupGarance vrácení pěněz doprava zdarma

    online podpora nákupu                 pohodlný nákup                garance vrácení peněz             doprava zdarma nad 1 500,-