Výprodej! Canna Coco A+B 5l

pošli přes

Canna zahradní potřeby

Canna Coco A+B 5l

Expirace: 11. 2022 Po letech zkoumání zeminy, odvodňování a analýzy listů, CANNA uspěla v tom, být první vyvinout hnojivo, které je specificky přizpůsobené charakteristikám kokosového substrátu. CANNA Coco A&B je složený z vysoce hodnotných minerálů a navíc k tomu CANNA Coco obsahuje přírodní chaláty, humusové a fulvic kyseliny, které dávají rostlině optimální živnou absorpci. Více informací

1 034 Kč
855 Kč bez DPH

-25%

1 379 Kč

Dostupnost: Do 4 dnů u vás

Zboží k vám dorazí 03.04

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na hlavním výdejním místě Pražírně Lázeňská káva - Masarykova 149. Luhačovice

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

Canna Coco A+B 5l

Po letech zkoumání zeminy, odvodňování a analýzy listů, CANNA uspěla v tom, být první vyvinout hnojivo, které je specificky přizpůsobené charakteristikám kokosového substrátu. CANNA Coco A&B je složený z vysoce hodnotných minerálů a navíc k tomu CANNA Coco obsahuje přírodní chaláty, humusové a fulvic kyseliny, které dávají rostlině optimální živnou absorpci.

Pěstitelé po celém světě jsou celé roky nadšení z explozivního růstu a vydatného kvetení pomocí produktu CANNA Coco. Díky vyrovnávacím kvalitám produktu CANNA Coco A&B se používá jak pro fázi růstu, tak pro fázi květu. Coco je kompletní profesionální živný preparát pro rostliny obsahující všechny nezbytné prvky pro optimální růst a květ.

Coco se používá pro fázi růstu a květu, pokud je používán v kombinaci s kvalitním kokosovým substrátem jako je CANNA Coco. Coco se snadno používá, přímo rozpouští a je extrémně vhodný pro růst v květináčích nebo s run-to-waste systémy.

Použití:

Protřepejte lahvičku dobře před použitím. Naplňte nádrž na živiny vodou Coco přidat do nádrže v poměru 1:250 (400 ml a 400 ml B na 100 l vody) Přidáme Coco A a dobře promíchejte, přidejte Coco B a opět dobře promícháme.Necháme směs stát několik hodin.EC vody se pohybuje mezi 1,2 - 2,3 mS (= EC roztoku + EC vody) Doporučené pH: 5,5 - 6,2.

Při pěstování rostlin intenzivně hnojíme 1-3 krát denně s tímto živiným roztokem a ujistěte se, že odtok se bude pohybovat mezi 10% a 20%. Obecně to znamená, 3-6 lin.

Skladování, zdraví a bezpečnost:

CANNA Coco živin může být použit pro růst a kvetení na rozdíl od jiných (Canna) živin. Nemíchejte A & B spolu přímo. Skladovat v uzavřených obalech ve tmě a na mrazu odolném místě (UV světlo rozkládá cheláty železa v živinách). Uchovávejte mimo dosah dětí.

Záruka:

CANNA pracuje pouze s vysoce kvalitními nutrienty a cheláty, které jsou bezprostředně a kompletně dostupné pro rostliny. Láhev je vyrobena z polyetylénu (PVC a kadmia), snadno biologicky odbouratelný a recyklovatelný plast.

Balení: 1L,5L,10L

Expirace: 11. 2022

Parametry a specifikace

Kategoriekompletní výživa
Původpřírodní
PrvkyNPK
Skupenstvítekuté