Canna Flush 0,25l

pošli přes

Canna zahradní potřeby

Canna Flush 0,25l

Canna Flush je doplněk, kterým se lze zbavit přebytečných živin v rostlině a pěstebním médiu. Pokud se použije při přehnojení... Více informací

125 Kč
103 Kč bez DPH

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na hlavním výdejním místě Pražírně Lázeňská káva - Masarykova 149. Luhačovice

Výdejní místo Zásilkovna: 45 Kč

Do 2 dnů je uložena na zvoleném výdejním místě.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

Canna Flush 0,25l

Canna Flush je doplněk, kterým se lze zbavit přebytečných živin v rostlině a pěstebním médiu. Pokud se použije při přehnojení, zaručí spolehlivé vyčistění pěstebního média a zároveň nezničí přátelské bakterie a plísně. Při používání před sklizní pročistí rostlinu od všech přebytečných solí a výsledek je potom velice překvapivý.

 

Návod k použití:

Odstraňuje přebytečné živiny z pěstebního média, půdy nebo bezpůdní mixy. Přidejte Canna FLUSH ve správném poměru (20ml/10l vody) před tím, než budete přidávat zálivku. Jednu zálivku vytvořte pouze z čisté vody a dodržujte frekvenci zalévání. Pak začněte přihnojovat podle obvyklého dávkování.

 

Hydroponické systémy (otevřené):

Přidejte Canna FLUSH ve správném poměru (40ml/10l vody) do poslední denní zálivky a ponechte 10-20% zálivky odtéci. Jednu zálivku vytvořte pouze z čisté vody a nechté odtéci Následující den pak začněte přihnojovat podle obvyklého dávkování (10-20% nechte odtéci).


Před sklizní (pouze pro jednoleté rostliny):

Začněte proplachovat týden nebo dva před sklizní a dávkujte dle výše uvedených modelů do zálivky jednou týdně. Do sklizně dodržujte obvyklé dávkování. Opakované použití inertního média CANNA FLUSH je ideální pro čištění inertních pěstebních médií (např. keramzit). Přidejte Canna FLUSH ve správném poměru (40ml/10l vody z vodovodu). Médium ponechejte 24 hodin nasáknout roztokem a následně na to propláchněte stejným množstvím čisté vody. Pokud je to nutné, postup opakujte.

 

Pokyny pro bezpečné zacházení a skladování:

  • Před každým použitím řádně protřepejte nádobku s přípravkem.
  • Skladujte v temném, suchém a ne příliš chladném prostředí.
  • Udržujte z dosahu dětí .

 

Záruka: Canna používá pouze vysoce kvalitní látky, které jsou bezprostředně dostupné a přímo vstřebatelné pro rostlinu. Obal přípravku je vyrobený z polyetylénu (bez obsahu kadmia a PVC). Jde o biologicky odbouratelný a zároveň recyklovatelný plast.

 

Balení: 0,25L

Parametry a specifikace

Kategoriedoplňky výživy

další ze stejné kategorie