Canna Hydro Flores A+B 1l (HW)

pošli přes

Canna zahradní potřeby

Canna Hydro Flores A+B 1l HW

HYDRO Flores je rovněž bohatý na chaláty stopových prvků v přímo absorbovatelné formě. To následně vede k bujnému květu.  Více informací

439 Kč
363 Kč bez DPH

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na hlavním výdejním místě Pražírně Lázeňská káva - Masarykova 149. Luhačovice

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

Canna Hydro Flores A+B 1l (HW)

HYDRO Flores podporuje zúrodnění a zároveň obsahuje všechny živiny, které rostlina potřebuje během této fáze, neboť přímá dostupnost a správné složení živin hraje klíčovou roli během fáze květu. Například během fáze květu je potřeba mnohem méně dusíku, ale více draslíku a fosforu.

 

HYDRO Flores je rovněž bohatý na chaláty stopových prvků v přímo absorbovatelné formě. To následně vede k bujnému květu. Substrát Flores je kompletní profesionální živnou látkou pro rychle rostoucí rostliny, obsahující nezbytné složky pro optimální rozkvět.

Substra Flores stimuluje schopnost dávat úrodu a poskytuje každé rostlině její příznačnou vůni. Substra Flores je jednoduchý na použití, přímo se rozpouští a je extrémě vhodný pro pěstování s automatickým ”run to waste” zavlažovacím systémem.

 

Návod k použití:

Před každým použitím láhev řádně protřepejte. Naplňte nádobu na hnojivo vodou. Přidejte Substra Flores Hard(tvrdá) v poměru ředění 1:250 (400ml A a 400ml B na 100l vody). Přidejte Substra Flores A hard do nádoby na hnojivo. Řádně promíchejte a přidejte Substra Flores B. Řádně promíchejte a nechte nékolik hodin odstát. EC Substra Flores Hard rozpuštěná ve (vodovodní) vodě se různí mezi 1.8 - 2.7 mS (=EC roztoku + EC vody) Doporučené pH: 5.2 - 6.2

 

Při intenzivním pěstování přihnojujte rostlinu kapáním 1-3 krát denně a ujistěte se že odvodnění bude mezi 10% a 20% a/nebo sláchněte vodou každé 1-2 týdny. V konečném důsledku to znamená 4-6 litrů hnojiva na m2 za den.

 

Uskladnění, zdraví a bezbečnost:

CANNA vytvořila Substra Vega Hard speciálně pro růstovou fázi rostliny. Nikdy nesmíchávejte koncentráty A a B přímo, neboť mohou nastat nerozpustitelné kombinace, které rostlina nemůže prijmout. Substra Flores skladujte dobře uzavřené na chladu-vzdorném místě. Udržujte mimo dosah a dohled dětí.

 

Záruka:

CANNA pracuje pouze s vysoce kvalitními nutrienty a cheláty, které jsou bezprostředně a kompletně dostupné pro rostlinu. Láhev je vyrobena z Polyethylenu (PVC and bez Kadmia), lehce podléhající rozpadu a je z recyklovatelného plastu.

 

Balení: 1L

Parametry a specifikace

Kategoriehnojivo pro květ