Canna PK 13/14 1l

pošli přes

Canna zahradní potřeby

Canna PK 13/14 1l

CANNA PK zvyšuje sklizně CANNA PK 13/14 obsahuje kolekci nejkvalitnějších výživných minerálů, jež stimulují rozkvět vašich rostlin... Více informací

339 Kč
280 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem do 5 dnů

Zboží k vám dorazí 26.01

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na hlavním výdejním místě Pražírně Lázeňská káva - Masarykova 149. Luhačovice

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

Canna PK 13/14 1 l

CANNA PK zvyšuje sklizně. CANNA PK 13/14 obsahuje kolekci nejkvalitnějších výživných minerálů, jež stimulují rozkvět vašich rostlin. CANNA PK je vyroben pro fázi květu u rychle rostoucích rostlin.

PK 13/14 je typický svým snadným použitím a poměrně lehce se s ním dosahuje vysokých sklizní. Čisté prvky ke stimulování rozkvětu PK 13/14 má vysokojakostní směs fosforu a draslíku, který je přidáván během fáze květu. Fosfor a draslík hrají klíčovou roli během fáze květu zpravidla u rychle rostoucích rostlin. Díky speciálnímu výrobnímu procesu byla CANNA úspěšná v kombinaci čistého fosforu a draslíku ve velmi vysokých koncentracích a to činí PK 13/14 přímo a rychle dostupnou.

 

Fosfor (P):

je celková výživná látka pro každou rostlinu a to hraje zásadní roli v metabolismu a přesunu energie. Fosfor podporuje vytváření buněk v květině, a proto je ho potřeba více ve fázi květu.

 

Draslík (K):

je obsažen po celou dobu v rostlině, neboť je potřebný pro mnoho činností. Je nezbytný pro transport vody a živin a rovněž je zodpovědný za kvalitu a pevnost rostliny. Mimo to naviguje mnoho jiných procesů jako je produkce cukru. Díky draslíku je zajištěno, že rostlina může vytvářet dostatek cukrů během květu, jež jsou nezbytné pro vývoj květin.

Zde přichází důležitý moment během vývoje rostliny, neboť silně vzrůstá potřeba fosforu a draslíku. Pokud je CANNA PK 13/14 podávána v tomto okamžiku, uspokojíte potřeby kvetoucí rostliny a docílíte maximálního růstu. CANNA BOOST zvyšuje jak metabolismus, ale má také zesilující efekt na PK 13/14. Tato dokonalá kombinace zajistí květine mnohem bohatější růst.

Vhodné pro každé prostředí PK 13/14 je apliková v každém prostředí. Používá se jak pro pěstování v zemině, ale také v recirkulačních systémech, na kokosu a v run-to-waste systémech (otevřené hydroponní systémy). PK 13/14 je přijatelný nejen pro vnější, ale i vnitřní použití.

Od roku 2006 CANNA formulovala NPK hnojiva v souladu s novou Evropskou legislativou a směrnicemi. Od té doby jsou NPK hodnoty stanoveny na základě objemu a ne na základě obvyklého procentuálního objemového množství.

 

Návod pro PK 13/14:

zůstal nezměněn, stále je 13% P a 14% K jako obvykle ve spolehlivém PK 13/14. PK 13/14 Výživné látky draslík a fosfáty jsou klíčové pro rostliny ve fázi květu. PK 13/14 je důstojná ryzí draslíkovo-fosfátová směs. PK 13/14 se dobře rozpouští a tím je přímo absorbovatelný rostlinou.

 

Před každým použitím láhev řádně protřepte. PK 13/14 dávkujte jedenkrát a zejména 3 týdny před sklizní do plného nutričního zásobníku v následující proporci. Rozpusťte 15 ml koncentrátu ve 10 litrech vody (1:666). Vytvořenou směs přidejte do živných látek po dobu 3-6 dní.

 

Uskladnění, zdraví a bezpečnost a další pokyny:

Pokud dojde k přehnojení, bude to mít negativní dopad na substrát, rostlinu a přírodu všeobecně. Láhev skladujte dobře uzavřenou na chladu-vzdorném místě. Udržujte mimo dosah a dohled dětí.

 

Záruka: CANNA pracuje výhradně s vysoce kvalitními nutrienty a cheláty, jež jsou bezprostředně a kompletně dostupné pro rostlinu. Láhev je vyrobena z Polyethylenu (PVC a bez Kadmia), lehce podléhající rozpadu a je z recyklovatelného plastu.

 

Balení: 1 L

Parametry a specifikace

Kategoriedoplňky výživy