Canna Rhizotonic 1l

pošli přes

Canna zahradní potřeby

Canna Rhizotonic 1l

Rhizotonic CANNA RHIZOTONIC je silný, vegetativní stimulátor určený pro kořeny rychlorostoucích rostlin, jež už mají kořeny nebo počátky kořenů... Více informací

929 Kč
768 Kč bez DPH

Dostupnost: Do 4 dnů u vás

Zboží k vám dorazí 03.04

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na hlavním výdejním místě Pražírně Lázeňská káva - Masarykova 149. Luhačovice

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

Canna Rhizotonic 1 L

Rhizotonic CANNA RHIZOTONIC je silný, vegetativní stimulátor určený pro kořeny rychlorostoucích rostlin, jež už mají kořeny nebo počátky kořenů. Stimulátor RHIZOTONIC podporuje další kořenový růst, vnitřní a vnější sílu rostlin a také zvyšuje odolnost rostlin proti nemocem.

RHIZOTONIC je 100% přírodní s obsahem vytamínů. Ovlivňuje kořenový systém a je také ideálním doplňkem pro plodné prostředí vytvářené pěstitelem. Má klidný efekt na rostliny a je ideální pro použití po přepravě nebo při přesazování.

 

Pomáhá rovněž vašim rostlinám, pokud jsou nemocné nebo pokud se špatně vyvíjí. RHIZOTONIC můžete používat s jakýmkoliv jiným substrátem. RHIZOTONIC je vhodný pro pěstitele, kteří pěstují zejména své rostliny v zemině a hydro-kulturách. RHIZOTONIC se nastříkává zpravidla na listy a také ho lze můžete použít jako jednoduchý prostředek ke zvýšení pH v zásobnících s hnojivem. Povzbuzující kořenový prostředek RHIZOTONIC přidává více než 60 mikrobiologických látek, jež zrychlují růst kořenového systému.

 

Různé stopové prvky a vitamíny jako je B1 a B2 jsou obsaženy v produktu RHIZOTONIC, které podporují stimulaci produkce hormonů a kořenového růstu. V dnešní době je mnoho rozdílných způsobů stimulování rostlin vedle kyselosti, teploty vzduchu a světla. RHIZOTONIC je účinný jak v kořenové tak i v růstové fázi. Důležitý prvek v produktu RHIZOTONIC je rovněž hormon na zesílení kořenů Oligosacharid.

 

Výhody produktu CANNA Rhizotonic RHIZOTONIC:

  • pomáhá při naléhavé tvorbě svěžího, nového kořenového růstu při štěpech a přesazování
  • urychluje proces klíčení
  • zvyšuje celkový růst a chemické reakce v rostlinách k zajištění zdravější, mohutné a silnější rostliny
  • rovněž pomáhá při regeneračním procesu rostliny nebo při zastřihování tak, aby absolutně v žádném případě nebyla vystavená žádnému namáhání

 

Návod k použití RHIZOTONIC:

Před každým použitím je nutné řádné láhev protřepat. Rozpusťte 20ml koncentrátu v 10l vody (1:200) Aplikujte 1-6 krát denně na kultivované médium a nebo přímo nasprejujte na listy rostliny do doby, dokud se nevytvoří silný kořenový systém. Při přesazování by mělo být roztoucí médium předošetřené touto směsí.

 

Výsledky s RHIZOTONIC jsou lepší při nízkém EC, a proto pokud možno, používejte RHIZOTONIC pouze v prvních dnech (bez hnojiv).

 

Uskladnění, zdraví a bezpečnost a další pokyny:

V případě, že dojde k přehnojení má to negativní účinek na substrát, rostlinu a přírodu všeobecně. BioRHIZOTONIC je 100% přírodního původu a je vhodný ke všem růstovým médiům jako zemina, coca a hydroponie. Skladujte dobře uzavřené na chladu vzdorném místě. Udržujte mimo dosah a dohled dětí.

 

Záruka: Láhev je vyrobena z Polyethylenu (PVC a bez Kadmia), lehce podléhající rozpadu a je z recyklovatelného plastu.

 

Balení: 1 L

Parametry a specifikace

Kategoriedoplňky výživy