Canna Terra Flores 1l

pošli přes

Canna zahradní potřeby

Canna Terra Flores 1l

Terra Flores je kompletní profesionální živný preparát pro rychlerostoucí rostliny během fáze květu, speciálně vyvinutý pro pěstování v květináčích... Více informací

269 Kč
222 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem do 5 dnů

Zboží k vám dorazí 21.04

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na hlavním výdejním místě Pražírně Lázeňská káva - Masarykova 149. Luhačovice

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

Canna Terra Flores 1 l

Terra Flores je kompletní profesionální živný preparát pro rychlerostoucí rostliny během fáze květu, speciálně vyvinutý pro pěstování v květináčích a zemině. Povzbuzuje schopnost dávat úrodu a poskytuje každé rostlině její charakteristickou příchuť.

Snadno se používá, přímo rozpouští a je extrémně vhodný pro pěstování s automatickými zavlažovacími systémy run-to-waste. Lze využít jak pro vnitřní tak i vnější pěstování.

 

Návod k použití:

Před každýmpoužitím láhev řádně protřepejte. Rozpusťte 500 ml koncentrátu na 100 litrů (1:200) EC Terra Flores rozpuštěná ve (vodovodní) vodě se různí mezi 0.9 - 1.6 mS (=EC roztoku + EC vody). Doporučené pH: 5.8 - 6.2 Při intenzivním pestování vyživujte rostlinu roztokem pravidelně.

 

Při pěstování v méně výživné půdě používejte roztok každý den a ve výživné půdě uživejte roztok 1 až 3 krát týdně .Doporučujeme používat v dobře provzdušněné vápenité zemině, jako je CANNA Terra Professional (Plus) a zalévat rostlinu každý den podle potřeby.

 

Uskladnění, zdraví a bezbečnost a další pokyny:

CANNA vytvořila Terra Vega speciálně pro růstovou fázi rostliny. Přehnojení má negativní účinek na substrát, rostlinu a přírodu všeobecně. Skladujte dobře uzavřené na chladu-vzdorném místě (Ultrafialove světlo rozbíjí železité cheláty v zivné látce). Udržujte mimo dosah dětí.

 

Záruka:

CANNA pracuje pouze s vysoce kvalitními nutrienty a cheláty, které jsou bezprostředně a kompletně dostupné pro rostlinu. Láhev je vyrobena z Polyethylenu (PVC a bez Kadmia), lehce podléhající rozpadu a recyklovatelný plast.

 

Balení: 1 L

Parametry a specifikace

Kategoriehnojivo pro květ