zvětšit

pošli přes

Canna zahradní potřeby

CannaTerra Vega 1l

Terra Vega je kompletní profesionální živný preparát pro rychlerostoucí rostliny během fáze růstu, speciálně vyvinut pro pěstování v květináčích a zemině. Terra Vega zajišťuje silné rostliny s dlouhými životně důležitými výhonky. Terra Vega se snadno používá, přímo rozpouští a je extrémně vhodná pro pěstování s automatickým zavlažovacím systémem run-to-waste.  Více informací

299 Kč
247 Kč bez DPH

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na hlavním výdejním místě Pražírně Lázeňská káva - Masarykova 149. Luhačovice

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

Canna Terra Vega 1 l

Terra Vega je kompletní profesionální živný preparát pro rychlerostoucí rostliny během fáze růstu, speciálně vyvinut pro pěstování v květináčích a zemině. Terra Vega zajišťuje silné rostliny s dlouhými životně důležitými výhonky. Terra Vega se snadno používá, přímo rozpouští a je extrémně vhodná pro pěstování s automatickým zavlažovacím systémem run-to-waste. Pro vnitřní i venkovní pěstování. Životně důležité postranní výhonky a bujný kořenový vývoj charakterizují zdravý, silný růst a vytváří základ pro velké sklizně. Terra Vega byla vyvinuta, aby vyhověla požadavkům rostliny během fáze růstu. Celková absorpce vody a dávkování od začátku pěstování je také zaručena, protože Terra Vega je bohatá na dusíkaté sloučeniny, které mohou být přímo absorbovány, vysoce hodnotné EDDHA železné cheláty a stopové prvky. Terra Vega je vhodná pro použití s rozdílnými typy zemin jako jsou přehnojené zeminy nebo zeminy, které nemají dostatek živin nebo které byly už použity.

Návod k použití: Před použitím lahev řádně protřepat Rozpusťte 500 ml koncentrátu na 100 litrů (1:200) EC Terra Vega rozpuštěná ve (vodovodní) vodě se různí mezi 0.9 - 1.6 mS (=EC roztoku + EC vody) Doporučené pH: 5.8 - 6.2 Při intenzivním pestování vyživujte rostlinu roztokem pravidelně Při pěstování v méně výživné půdě používejte roztok každý den Při pěstpvání ve výživné půdě uživejte roztok 1 až 3 krát týdně Doporučujeme používat v dobře provzdušněné vápenité zemině, jako je CANNA Terra Professional (Plus) a zalévat rostlinu každý den podle potřeby.

 

Uskladnění, zdraví a bezbečnost a další pokyny: CANNA vytvořila Terra Flores speciálně pro květovou fázi rostliny Přehnojění má negativní účinek na substrát, rostlinu a přírodu všeobecně Skladujte dobře uzavřené na chladu-vzdorném místě (UV light rozbíjí železité cheláty v zivné látce) Udržujte mimo dosah dětí.

 

Záruka: CANNA pracuje pouze s vysoce kvalitními nutrienty a cheláty, které jsou bezprostředně a kompletně dostupné pro rostlinu. Láhev je vyrobena z Polyethylenu (PVC a bez Kadmia), lehce podléhající rozpadu a recyklovatelný plast.

 

Balení: 1L,5L,10L

 

Parametry a specifikace

Kategoriehnojivo na růst
Původpřírodní
PrvkyNPK
Skupenstvítekuté