Čokoláda a jiné  (13 produktů)

Hořká čokoláda či mléčná čokoláda, sypaný BIO čaj nebo ovesné sušenky a sušenky s goudou. Na našem eshopu si zakoupíte opravdu poctivé domácí potraviny a dárkové sady pro ženy, muže, maminky, babičky i přítelkyni! Zhotovte si svůj dárkový koš pro své blízké a udělejte radost nejenom jejich chuťovým pohárkům ale také jim samotným. Do dárkového koše můžete přidat také naši výběrovou s láskou praženou zrnkovou kávu na espresso či filtr nebo termosku a termohrnek dle velikosti nebo barvy

Jaké mléko pít k lahodné kávě?

V naší nabídce naleznete BIO mléka, která jsou 100% přírodní a navíc neobsahují laktózu.

Minor Figures Bio ovesný nápoj byl navržen podle baristů, aby plně nahradilo mléko do kávy živočišného původu a nezměnila se při tom chuť. Dokáže tedy obohatit a podpořit chuť i u těch nejlepších káv. Při napití ucítíte sladkost mléka a při napaření vám  vytvoří jemnou a hladkou pěnu. Je čistě rostlinného původu, tudíž je vhodný i pro vegany a vegetariány. 

Hrachové mléko Sproud Barista je mléko, které obsahuje zdraví prospěšný hrachový protein. Na výrobu tohoto mléka je použito mnohem méně vody a půdy než u ostatních rostlinných mlék. Proto je ještě více ekologické a šetrné k přírodě, oproti například mandlového mléka. Hrachové mléko má stejně vápníku jako kravské mléko. Navíc obsahuje vitamíny D2, B2, B12. 

Kokosové mléko Body & Future je ekologické mléko z kokosu. Obal je z 80 % vyroben ze dřeva a cukrové třtiny a uzávěr je vyroben z polymerů na bázi cukrové třtiny. Kokosové mléko obsahuje také vápník a vitamín D3. Neobsahuje laktózu, takže je vhodné pro alergiky, vegany a vegetariány.

Co si u nás můžete zakoupit?

Lahodná pražená lázeňská káva potěší každého milovníka čokolády. Naše čokolády jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších kávových bobů. V naší nabídce najdete hořkou čokoládu, bílou čokoládu a čokoládu s konopnými semínky. Ochutnejte čokoládu s borůvkami, malinami, mandlemi, lískovými oříšky nebo ostružinami. Kvalitní čokoláda je zdrojem zdravé energie, naše čokoláda obsahuje velký podíl kakaových bobů, tudíž s naší čokoládou můžete vychutnat to pravé a hlavně zdravé mlsání.