DRIPPER HARIO V60-01 KERAMICKÝ ČERVENÝ

Keramický, červený překapávač od renomované japonské společnosti Hario, určený pro přípravu 1 až 3 šálků kvalitní kávy. Chcete mít super kávu jako z kavárny z pohodlí domova i Vy? Tak neváhejte a kupte si tento luxusní červený dripper na pohodlnou a snadnou přípravu kávy!Více informací

529 Kč
437 Kč bez DPH

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na hlavním výdejním místě Pražírně Lázeňská káva - Masarykova 149. Luhačovice

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

Chcete se při přípravě kávy vyhnout používání plastů, aby si káva zachovala svou dokonalou a plnou chuť bez nějaké pachuti? Kvalitní keramický Dripper od Japonské firmy Hario tento problém vyřeší! Červený keramický dripper této značky patří k naprostým špičkám na trhu a nyní si ho můžete i Vy pořídit domů - navíc tyto drippery používají kavárny po celém světě. Keramika je známá tím, že skvěle vede teplo - díky tomu získáte skvělou chuť při extrakci kávy. Údržba a čištění jsou také snadné - s pomocí kvalitnímu povrchu můžete dripper bez výčitek umýt v myčce na nádobí.

Červený dripper

Jednou z velkých výhod manuální přípravy kávy je fakt, že máte kompletní přípravu nápoje pod kontrolou. Káva, kterou připravíte tak bude naprostým originálem - vše záleží na postupu, který zvolíte, kávě, kterou použijete a délce louhování. Přišel čas vyzkoušet něco nového!  S touto variantou připravíte až 450ml kvalitní kávy. Dripper jednoduše umístíte pod šálek, dovnitř dripperu umístěte filtrační papír a kávu (nejlépe čerstvě mletou a praženou) a prolijte – nespěchejte, tento proces by měl trvat zhruba 3 minuty. Tak a super kvalitní káva je na světě! Vroubkované stěny jsou navrženy tak, aby pomáhaly odvádět tekutinu do dolní části dripperu a následně do šálku. Označení 60 znamená, že stěny svírají úhel 60° a to dodává dripperu typický tvar V. Jednoduchost a profesionalita v jednom. Pro perfektně připravený šálek jako od profesionála už Vám chybí jen dvě věci - kvalitní papírové filtry a Vaše oblíbená káva!

Dripper Hario V60-01 keramický červený

Obsah balení:

Dripper Hario V60-01

Odměrka na kávu v nezaměnitelném designu V60

Hodnocení: 99%

Osobitý šálek kávy díky dripperu Hario V60-01

Pomocí dripperu Hario připravíte osobitá šálek kávy. Budete mít pod kontrolou přípravu kávy od začátku až do konce. Kvalitní dripper patří mezi špičky na trhu. Díky tomuto druhu manuální přípravy kávy budete mít pod kontrolou celou přípravu kávy. Takže si můžete dopřát šálek kávy přesně tak, jak ho máte rádi.

Elegantní a stylový překapávač od světového výrobce je cestou k domácí lahodné kávě. Keramika navíc skvěle vede teplo, čímž získáte ještě lepší chuť extrahované kávy. Údržba a čištění jsou snadné, můžete použít myčku. 

Filtr důkladně propláchněte horkou vodou. Zbavíte se tím "papírové" pachuti kávy a filtr i dripper nahřejete na správnou teplotu.

Díky tomu, že máte celý proces extrahování pod kontrolou, bude káva od každého naprosto odlišná. Váš šálek kávy se tak stane stejně specifickým, jako je váš rukopis.

Parametry a specifikace

ZnačkaHario
BarvaČervená
MateriálPorcelán
Hmotnost0,3 kg
Maximální počet šálků2

online podpora nákupu pohodlný nákupGarance vrácení pěněz doprava zdarma

    online podpora nákupu                 pohodlný nákup                garance vrácení peněz             doprava zdarma nad 1 500,-