E-liquidy s terpeny 

E-liquid je speciálně navržená kapalina, která se používá ve vaporizační elektronické cigaretě nebo elektronickém peru. Neobsahují THC, CBD a nikotin.

Pomocí přímé inhalace navodíme pocit mírné euforie, díky které se uvolníme a relaxujeme. Nemusíte mít obavy Všechny výrobky jsou legální, bezpečné a také pravidelně testované v laboratořích. Jejich součástí je rostlinný glycerin, propylenglykol a hlavně terpeny, které způsobují jejich charakteristické aroma a specifickou chuť.  E-liquidy pozitivně stimulují nervovou soustavu, díky působení účinných a vonných olejů (terpenů). Jedná se o tzv. aromaterapii.

Co jsou Terpeny?

Terpeny však nejsou výsadou pouze konopí, ba právě naopak. Mohli bychom je najít v každé bylině, v květinách, zelenině i ovoce, a samozřejmě také v koření. Terpeny se dobře vážou na tuky. Naproti tomu jejich rozpustnost ve vodě je nulová. Což je také jeden z důvodů, proč jsou k dostání také pod názvem esenciální vonné oleje.

Vapování e-liquidu

Terpeny je možné ve formě speciální kapaliny (e-liquidu) vapovat za pomoci vaporizéru či vaporizačního pera. Inhalace páry e-liquidu z vaporizačního pera napomáhá k uvolnění, zlepšuje náladu, může dokonce také zvýšit produktivitu či zmírnit únavu. Díky inhalaci páry zvýšíme pocit štěstí a radosti. Všech těchto léčebných účinků dosáhneme bez psychotropního či halucinogenního efektu. Vaporizace je jeden z nejúčinnějších způsobů jak dostat do těla důležité a zdraví prospěšné látky.