Ebb&Flow-napouštěcí vana 110*33cm

pošli přes

Ebb&Flow-napouštěcí vana 110*33cm

Napouštěcí vana Ebb&Flow 110 x 33 cm – plastová vana pro pěstování rostlin metodou Ebb&Flow Ebb&Flow je velmi efektivní technika, která umožňuje maximální kontrolu nad kořenovým systémem.  Více informací

549 Kč
454 Kč bez DPH

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na hlavním výdejním místě Pražírně Lázeňská káva - Masarykova 149. Luhačovice

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

Ebb&Flow-napouštěcí vana 110*33cm

Napouštěcí vana Ebb&Flow 110 x 33 cm je plastová vana pro pěstování rostlin metodou Ebb&Flow. Ebb&Flow je velmi efektivní technika, která umožňuje maximální kontrolu nad kořenovým systémem.

Během pěstování pomocí Ebb&Flow (Flood and Drain) je pěstební médium periodicky zaplavováno (zavodňováno). Během zavodnění substrátu se rozpustí zbytky živin, které zde zůstaly po poslední zálivce. Díky tomu se v pěstebním médiu neobjevují usazeniny a nehrozí přehnojení způsobené vyšší koncentrací živného roztoku.

Objem zálivky, který převyšuje zádržnou kapacitu zvoleného substrátu, okamžitě odtéká otvory zpět do zásobníku. Pokud je správně zvolen cyklus zalévání, díky EBB Flow prakticky nemůže dojít k přelití a kořeny mají neustále dostatek živin i kyslíku. Vana lze také použít jako odtoková podložka pod květníky.

Rozměr plastové vany:

110 x 33 x 7,5 cm

Parametry a specifikace

DruhNapouštěcí vana
Kategoriehydroponické systémy ebb&flow
TypEbb&Flow

online podpora nákupu pohodlný nákupGarance vrácení pěněz doprava zdarma

    online podpora nákupu                 pohodlný nákup                garance vrácení peněz             doprava zdarma nad 1 500,-