Cena

38 - 645 Kč

Typ

Ekologický

Ekologické čištění kávovarů

Ekologické čištění kávovarů  (11 produktů)

Cílem každého milovníka kávy je mít co nejlepší chuť espressa, zvýšit životnost a spolehlivost kávovaru. Pokud je to i Váš sen, s našimi ekologickými čističi toho hravě dosáhnete. Naše přípravky dokáži odstranit kávové oleje, nečistoty a skvrny a díky správné péči vaše káva bude voňavější a chutnější. V BIO čistidlech nejsou ani fosfáty ani geneticky modifikované organismy. Tato řade je opatřena ekologickým certifikátem a obsahuje biologicky rozložitelné prvky. Ekologické čističe vám hravě vyčistí také rychlovarnou konvici i mlýnek na kávu! Proč používat ekologické čističe na spotřebiče?

 

Proč užívat ekologické čističe?

domácích spotřebičích se má tendenci usazovat vodní kámen který ničí také váš kávovar, který byste měli pravidelně odvápňovat. V kávovaru se usazují všelijaké nečistoty, které krátí funkčnost přístroje. Kromě vodního kamene ovlivňuje životnost kávovaru také mastnota a tuk z kávových zrn. Naše EKO čističe vám s lehkostí a bez větší námahy pomohou odstranit všechny nečistoty, sníží vám spotřebu energie a navíc s těmito čističi bude chuť kávy ještě lahodnější. 

Proč čistit kávovary a kávové příslušenství?

Čištění kávovaru je velmi důležité. Čistota kávovaru má výrazný podíl na chuti kávy, ale také na životnost kávovaru. Pokud chcete, aby vám kávovar sloužil dlouhou dobu, určitě jej pravidelně čistěte. Nejen kávovar potřebuje pravidelnou údržbu. Stejně je na tom mlýnek na kávu, který díky čištění bude mlít zrnkovou kávu mnohem přesněji.