Cena

3084 - 101035 Kč

Velikost mlecích kamenů (mm)

40 - 98

Materiál mlecích kamenů

Tvar mlecích kamenů

Elektrické mlýnky na kávu

Elektrické mlýnky na kávu  (50 produktů)

Elektrické mlýnky jsou velmi praktické a uvítají je hlavně kávomilci, které nebaví mlít kávu ručně. Jsou velmi praktické a také jsou mnohem rychlejší než ruční mlýnky na kávu. Vybírat můžete z celé řady mlýnků na kafe třeba podle materiálu a velikosti mlecích kamenů, které ovlivňují rychlost a kvalitu mletí zrnkové kávy! V naší nabídce si můžete vybrat i kávovary, které mají mlýnek na kávu již zabudovaný a zvládnou udělat lahodné espresso či latté na jeden klik! Jak si vybrat mlýnek na kávu?

Podle čeho si vybrat vhodný elektrický mlýnek pro zrnkovou kávu?

Při výběru elektrického mlýnku je potřeba si říci, zdali ho potřebujete ro restauračního či kavárenského zařízení nebo do domácnosti. Dalším rozhodujícím faktorem je zda ho použijete na filtrovanou kávu nebo na espresso. Jestliže si doma vyrábíte kávu alternativní metodou, ale zároveň jste milovníky espressa, využijte univerzální mlýnky na kávu, které bez problémů zvládnou oboje. Do větších provozů však doporučujeme si koupit mlýnky pro oba způsoby přípravy zvlášť. Mlýnek můžete také vybírat podle hlučnosti a objemu kávy, kterou potřebujete namlít a následné rychlostí samotného mletí.

Mám kavárnu, ale nechci investovat do profesionálního elektrického mlýnku?

Chápeme to, a proto vám nabízíme na našem eshopu mlýnky, které jsou určené sice pro domácnosti, ale mohou posloužit svou kvalitou i profesionálním baristům. S výběrem mlýnku vám velmi rádi poradíme a budeme potěšeni, když naši odbornou pomoc využijete a budete maximálně spokojeni.

Domácí elektrický mlýnek slouží buď na espresso nebo na filtrovanou kávu. Záleží na vás, co při pití kávy preferujete. Je mnohem rychlejší a pohodlnější než kávový mlýnek ovládaný rukou

Profesionální elektrický mlýnek je nejlepší alternativou pro gastro podniky. Pro svou kvalitní technologii vám poskytne maximální výsledek při mletí kávy. U profi mlýnků se neobejdete bez kvalitních kamenů na mletí a rychlosti samotného mletí.