Hnojivo HOŠTICKÉ EXPERT FORTE PLUS na trávník 10kg

pošli přes

EXPERT na trávníky Forte plus 10kg

Hnojivo Expert Plus je granulované hnojivo na trávníky. Podporuje výdrž trávníků, jejich zelenou barvu a zajišťuje dlouhodobou výživu. Vhodné pro středně až vysoce zatěžované trávníky. Hmotnost balení je 10 kg. Více informací

1 231 Kč
1 017 Kč bez DPH

Dostupnost: Do týdne u vás

Zboží k vám dorazí 06.06

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na hlavním výdejním místě Pražírně Lázeňská káva - Masarykova 149. Luhačovice

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

Expert plus-FORTE  na hnojení trávníků

Granulované hnojivo se stopovými prvky určené ke hnojení trávníku o střední a vysoké intenzitě ošetřování. Dusíkatá složka zajišťuje pozvolné uvolňování dusíku v období 2 až 3 měsíců v závislosti na povětrnostních vlivech.

Vhodné pro hnojení travnatých ploch v pásmech hygienické ochrany vod, kde je požadavek na minimální vyplavování nitrátu do spodních vrstev půdy. Vysoký stupeň využití dusíku společně s obsahem železa a optimálním poměrem jednotlivých živin předurčuje hnojivo pro hnojení vysoce zatěžovaných hřišťových trávníků a okrasných ploch.

Dávkování EXPERTA FORTE

Hnojivo muže být velmi přesně dávkováno při ruční aplikaci v průběhu celého vegetačního období od března do listopadu. Pro dostatečné zásobení trávníku živinami postačují 1 až 3 dávky hnojiva během vegetace. Při dodržení aplikačních dávek není riziko popálení trávníku. Závlaha po aplikaci podporuje okamžitý účinek hnojiva, neboť uvolněné živiny mohou být rostlinami okamžitě přijímány.

35 g na m2

Parametry a specifikace

PrvkyNPK
Původchemický
Skupenstvígranulované
Šířka výrobku27.0 cm
Výška výrobku27.0 cm
Hloubka výrobku27.0 cm