Frank Green Ceramic Neon Green 295 ml

Frank Green je keramický termohrnek z Austrálie. Šetrnost k životnímu prostředí je u něj na prvním místě. Skvěle těsní, a tak se nemusíš bát, že tvoje kafe skončí někde, kde nemá. Neonový design je novinkou roku 2021. Více informací

960 Kč
793 Kč bez DPH

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na hlavním výdejním místě Pražírně Lázeňská káva - Masarykova 149. Luhačovice

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

Frank Green je nejmilovanější termohrnek mezi Australany. Je 100% ekologický. Oproti klasickým kelímkům je recyklovatelný, je vyroben ze zdravotně nezávadných materiálů a můžete si jej vybrat v různých barvách. Byly vyrobeny tak, aby odolaly zápachu a zbarvení.

Ušetři přírodu od používání jednorázových kelímků. Termohrnek Frank Green je eco-friendly a pouhých 15 dní používání vyrovná dopad jeho výroby na životní prostředí. Navíc je vyrobený z kvalitních a zdravotně nezávadných materiálů. Jeho kup je zkrátka výhra.

Keramický termohrnek Frank Green

Frank Green není obyčejný hrnek na kávu s sebou. Můžeš s ním (pokud je správně zavřený) kroutit, jak chceš a nevykápne ti z něj ani kapka. Taky ti tvůj nápoj udrží až 10 hodin teplý nebo studený. To všechno díky vakuově izolované trojité stěně.

Cestovní termohrnek Frank Green Ceramic Neon Yellow 295 ml

Neonový design

Každou chvíli připraví Frank Green nějakou novinku a pro rok 2021 to je neonový design. Zářivě růžová, zelená, či svítivě žlutá nebo oranžová, jaká barva to vyhraje u tebe?

Cestovní termohrnek Frank Green Ceramic Neon Yellow 295 ml

Parametry a specifikace

Objem295 ml
BarvaZelená
Vlastnosti termohrnku100% těsnící, Dvojitá stěna
MateriálNerezová ocel
Šířka výrobku7.5 cm
Výška výrobku13.5 cm
Hloubka výrobku7.5 cm