Frank Green Original Living Coral 340 ml

pošli přes

Frank Green zahradní potřeby

Frank Green Original Living Coral 340 ml

Frank Green je designový, lehký a funkční. Padne přímo do ruky a neproteče. Chceš být vlastníkem tohoto stylového Australana? Vymysli si barevnou kombinaci jak je libo. Napiš nám ji do poznámky k objednávce. Více informací

644 Kč
532 Kč bez DPH

Zboží k vám dorazí 28.09

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na hlavním výdejním místě Pražírně Lázeňská káva - Masarykova 149. Luhačovice

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

Frank Green je nejmilovanější termohrnek mezi Australany. Je 100% ekologický. Oproti klasickým kelímkům je recyklovatelný, je vyroben ze zdravotně nezávadných materiálů a můžete si jej vybrat v různých barvách. Byly vyrobeny tak, aby odolaly zápachu a zbarvení.

Eco-friendly Frank

Řada Original je u Frank Greenu základem všeho. Jejich hlavní myšlenka byla udržet ohleduplnost k životnímu prostředí. Použili materiály vysoké kvality, které pomáhají k udržení tepla uvnitř kelímku. Termo plast má proto také využitou dvojitou vrstvu.

Frank Green Original Living Coral 340 ml
Frank Green Original Living Coral 340 ml

Designový kousek

Frank není jen tak ledajaká termoska, jesná se o designový kousek, který je odolný proti rozlití. Víčko je kulaté a je vyrobeno tak, aby tok tekutiny byl optimální. Stačí jen rukou zmáčknout tlačítko pro otevření nebo uzavření a můžete si vynechat svůj nápoj.

Přehlídka barev

Kolekce barev je inspirována moderním designem a styly. Paleta barev je oslavou ročního období. Odstíny Franka osloví snad každého, nabízí nepřeberné množství barevných odstínů.

Frank Green Original Living Coral 340 ml

Nejoblíbenější australan

Frank je Australan z Melbourne, jeho život začal v roce 2013 a od té soby se stal v Austrálii jedním z nejoblíbenějších. Zaujal tě tento stylový, pestrobarevný termohrnek? 

Parametry a specifikace

Objem340 ml
MateriálPlast
Šířka výrobku7.5 cm
Výška výrobku13.5 cm
Hloubka výrobku7.5 cm