Frank Green Original Living Coral 740 ml

Opakovatelně použitelná plastová láhev, která je založena na eleganci a efektivní použitelnosti. Víčko neprotéká a proto může být vaším parťákem na cestách. Je dostupná v několika barevných provedeních.  Více informací

809 Kč
669 Kč bez DPH

Zboží k vám dorazí 01.10

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na hlavním výdejním místě Pražírně Lázeňská káva - Masarykova 149. Luhačovice

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

Frank Green je nejmilovanější termohrnek mezi Australany. Je 100% ekologický. Oproti klasickým kelímkům je recyklovatelný, je vyroben ze zdravotně nezávadných materiálů a můžete si jej vybrat v různých barvách. Byly vyrobeny tak, aby odolaly zápachu a zbarvení.

Frank Green Original Living Coral 740 ml průhledná láhev

Spolehlivá láhev

Frank Green Original je krásná, lehká, průhledná láhev, hodící se do každé tašky. 100% těsnící víčko neproteče a praktický náústek vám umožní její pohodlné použití.

Vezměte ji kamkoli s sebou

Jste pořád v jednom kole a nedaří se vám dodržovat pitný režim? Právě pro vás je láhev Frank Green Original jako stvořená! Tato opakovaně použitelná láhev je vhodná pro uchování pitné vody, džusů, šťáv i smoothies. Vezměte ji s sebou na výlet, piknik či do kanceláře a zajistěte si pravidelný příjem tekutin i vy.

Špičková kvalita

Opakovaně použitelné lahve Frank Green Original jsou vyráběny z kvalitního materiálu, který neškodí vašemu zdraví ani vašemu okolí. Neobsahuje totiž škodlivé BPA látky a navíc je plně recyklovatelný. Neklouzavý povrch vám umožní pohodlné uchopení láhve. Frank green je vyroben z materiálu, který je vysoce odolný proti rozbití.

Parametry a specifikace

Objem740 ml
BarvaOranžová
MateriálPlast
Šířka výrobku7.5 cm
Výška výrobku22.0 cm
Hloubka výrobku7.5 cm