Gotu Kola - 100% přírodní esenciální olej 10ml Pěstík

pošli přes

Pěstík zahradní potřeby

Gotu Kola - 100% přírodní esenciální olej (10ml) - Pěstík

Centella asiatica neboli Gotu kola je proslulá ájurvédská bylina, která zlepšuje funkci nervového systému.  Více informací

116 Kč
96 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem ihned

Zboží k vám dorazí 28.09

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na hlavním výdejním místě Pražírně Lázeňská káva - Masarykova 149. Luhačovice

Výdejní místo Zásilkovna: 45 Kč

Do 2 dnů je uložena na zvoleném výdejním místě.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

Gotu kola (Centella asiatica) - 10ml

Gotu kola, u nás také známá jako "Pupečník asijský", je štíhlá popínavá rostlina, která se vyskytuje převážně v horkých bažinatých oblastech v Indii, na Sri Lance a v jiných Asijských oblastech. Listy Gotu Kola jsou velké dužnaté a mají zajímavý tvar. 

Využití Gotu kola

Gotu Kola má pevné místo v tradiční indické medicíně zvané Ájurvéda a to již po celá staletí. Gotu kola je známá svým vlivem na dvě oblasti. První je nervová soustava a druhá  kůže. Gola Kola je také nazývána potravou pro mozek. Zvyšuje koncentraci, zlepšuje pamět, posiluje centrální nervovou soustavu a přispívá k prokrvení mozku. Dále se užívá při psychických problémech, zmírňuje deprese, úzkosti, stres. Zlepšuje spánek a mírní bolesti hlavy. Gotu kola při zevním použití pozitivně působí na léčbu všech kožních problémů jako jsou vyrážky, akné, ekzémy, malé rány, popáleniny, bodnutí hmyzem, ale také má vliv na zmírnění projevu celulitidy. Je oblíbenou složkou kosmetiky, zejména pleťových krémů a tělových mlék. 

Jak používat

Malé množství oleje vmasírujte do zvolené oblasti na kůži a nechte jej úplně absorbovat. Olej můžete přidat do krému na obličej nebo tělového mléka. 

Jedná se o kosmetický přípravek, není určen k vnitřnímu užití.