Hnojivo JIHOČESKÉ na jehličnany 2kg+30%

pošli přes

Hnojivo jihočeské JEHLIČNANY 2kg+30% zdarma

Jihočeské hnojivo obsahuje řadu nezbytných makro i mikro prvků k harmonickému vývoji a zdravému růstu rostlin. Rostliny ošetřené tímto hnojivem rostou intenzivněji, jsou sytěji zabarvené a mají větší vitalitu! Balení 2kg plus 30% zdarma! Více informací

252 Kč
208 Kč bez DPH

Dostupnost: Do týdne u vás

Zboží k vám dorazí 07.12

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na hlavním výdejním místě Pražírně Lázeňská káva - Masarykova 149. Luhačovice

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

Jihočeské hnojivo k hnojení jehličnanů a okrasných keřů

Toto speciální hnojivo obsahuje Lignohumát - pro podporu kořenového systému, Guáno - čistě přírodní surovinu, vzniklou mineralizací ptačího trusu na pobřežích Jižní Ameriky a slepičince -přírodní produkt obsahující fermentovaný slepičí trus.

Je vhodné pro okrasné rostliny, a to jak listnaté, tak jehličnaté. dodává rostlinám vyvážený poměr všech nezbytných prvků pro vyvážený růst. Hnojení tímto hnojivem Vám zaručí zdravé, silné rostliny, odolné proti povětrnostním vlivům, které budou sytě zbarvené a méně náchylné vůči napadení různými patogeny.

Dávkování Jihočeského hnojiva

Hnojení se provádí zpravidla na začátku vegetačního období, kdy se stejnoměrně kolem rostliny rozhodí a poté zapraví do půdy hnojivo v dávce 50 - 80 g na 1 m2. U větších keřů a stromů (nad 1,5 m výšky) lze dávku až zdvojnásobit, tj. 100 - 160 g na 1 m2.

Při aplikaci hnojiva přímo k rostlinám je výživová dávka cca 20 - 40 g k jedné rostlině (menší rostliny) a 80 - 120 g k jedné rostlině u vzrostlejších stromů a keřů. Po aplikaci hnojiva je vhodné provést zálivku, nebo hnojivo aplikovat před deštěm, aby došlo k využití všech živin, které hnojivo obsahuje. Tento postup hnojení je dobré opakovat i v průběhu vegetace ve stejném dávkování uvedeném pro začátek vegetačního období.

Parametry a specifikace

PrvkyNPK, HOŘČÍK
Původchemický
Skupenstvígranulované
Šířka výrobku20.0 cm
Výška výrobku25.0 cm
Hloubka výrobku9.0 cm