Hnojivo JIHOČESKÉ na jehličnany 2kg+30%

pošli přes

Hnojivo jihočeské JEHLIČNANY 2kg+30% zdarma

Jihočeské hnojivo obsahuje řadu nezbytných makro i mikro prvků k harmonickému vývoji a zdravému růstu rostlin. Rostliny ošetřené tímto hnojivem rostou intenzivněji, jsou sytěji zabarvené a mají větší vitalitu! Balení 2kg plus 30% zdarma! Více informací

252 Kč
208 Kč bez DPH

Dostupnost: Do týdne u vás

Zboží k vám dorazí 08.12

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na hlavním výdejním místě Pražírně Lázeňská káva - Masarykova 149. Luhačovice

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

Jihočeské hnojivo k hnojení jehličnanů a okrasných keřů

Toto speciální hnojivo obsahuje Lignohumát - pro podporu kořenového systému, Guáno - čistě přírodní surovinu, vzniklou mineralizací ptačího trusu na pobřežích Jižní Ameriky a slepičince -přírodní produkt obsahující fermentovaný slepičí trus.

Je vhodné pro okrasné rostliny, a to jak listnaté, tak jehličnaté. dodává rostlinám vyvážený poměr všech nezbytných prvků pro vyvážený růst. Hnojení tímto hnojivem Vám zaručí zdravé, silné rostliny, odolné proti povětrnostním vlivům, které budou sytě zbarvené a méně náchylné vůči napadení různými patogeny.

Dávkování Jihočeského hnojiva

Hnojení se provádí zpravidla na začátku vegetačního období, kdy se stejnoměrně kolem rostliny rozhodí a poté zapraví do půdy hnojivo v dávce 50 - 80 g na 1 m2. U větších keřů a stromů (nad 1,5 m výšky) lze dávku až zdvojnásobit, tj. 100 - 160 g na 1 m2.

Při aplikaci hnojiva přímo k rostlinám je výživová dávka cca 20 - 40 g k jedné rostlině (menší rostliny) a 80 - 120 g k jedné rostlině u vzrostlejších stromů a keřů. Po aplikaci hnojiva je vhodné provést zálivku, nebo hnojivo aplikovat před deštěm, aby došlo k využití všech živin, které hnojivo obsahuje. Tento postup hnojení je dobré opakovat i v průběhu vegetace ve stejném dávkování uvedeném pro začátek vegetačního období.

Parametry a specifikace

PrvkyNPK, HOŘČÍK
Původchemický
Skupenstvígranulované
Šířka výrobku20.0 cm
Výška výrobku25.0 cm
Hloubka výrobku9.0 cm

online podpora nákupu pohodlný nákupGarance vrácení pěněz doprava zdarma

    online podpora nákupu                 pohodlný nákup                garance vrácení peněz             doprava zdarma nad 1 500,-