Hnojivo ORGAMIN na jehličnany a okrasné dřeviny 10kg

pošli přes

Forestina zahradní potřeby

Hnojivo na Jehličnany a Okrasné dřeviny 10kg

Hnojivo s vyváženým poměrem prvků určené k hnojení jehličnanů a okrasných stromků. Předností je obsah rohoviny, která zajišťuje pozvolné uvoňování organických živin v ních obsažených! Hmotnost balení je 10 kg. Více informací

713 Kč
589 Kč bez DPH

Dostupnost: Do týdne u vás

Zboží k vám dorazí 04.02

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na hlavním výdejním místě Pražírně Lázeňská káva - Masarykova 149. Luhačovice

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

Hnojivo na jehličnany a okrasné dřeviny

Hnojivo určené k celoročnímu hnojení okrasných keřů a jehličnanů. Obsah hlavních prvků (NPK) a významný podíl hořčíku zaručuje dostatečnou komplexní výživu jehličnanů a okrasných dřevin po celé vegetační období. Předností tohoto hnojiva je pozvolné uvolňování dusíku obsaženého v rohovině, která je významným plusem obsaženým v tomto hnojivu. Poměrně vysoký podíl draslíku má příznivý vliv na lepší hospodaření rostlin s vodou, takže tyto jsou odolnější nepřízni počasí a lépe odolávají i vyšším teplotám, typickým pro letní období. Hnojivo lze aplikovat ke všem rostlinám, které mají zvýšenou potřebu draslíku.

Dávkování hnojiva na jehličnany a okrasné dřeviny

Hnojení provádíme v průběhu vegetačního cyklu, stejnoměrným rozhozem na zem v okruhu, který ohraničuje koruna stromu (eventuelně mírně zapravíme do půdy) v dávce 0,5 až 0,6 kg na 10 m2 a dostatečně zalijeme vodou (cca 15 litrů na m2). Účelné je také obohatit tímto hnojivem substrát používaný při výsadbě, a to v dávce 4 kg na 1 m3 (1 000 l).

Parametry a specifikace

PrvkyNPK, HOŘČÍK
Původpřírodní
Skupenstvígranulované
Šířka výrobku28.0 cm
Výška výrobku27.0 cm
Hloubka výrobku28.0 cm