Hnojivo BIOMIN na thuje a cypřiše 2,5kg

pošli přes

Forestina zahradní potřeby

Biomin Thuje a Cypřišky 2,5 kg

Kvalitní hnojivo určené pro Thuje a Cypřišky. Hnojivo působí po celé období vegetace rostlin. Hmotnost balení je 2,5 kg. Více informací

247 Kč
204 Kč bez DPH

Dostupnost: Do týdne u vás

Zboží k vám dorazí 01.10

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na hlavním výdejním místě Pražírně Lázeňská káva - Masarykova 149. Luhačovice

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

Biomin na thúje a cypřišky je vydatné, ekologicky příznivé organicko-minerální hnojivo, jehož významnou složkou je drcená rohovina.

Složení: Organicko-minerální NPK hnojivo 8% N + 4% P2O5 + 11% K2O + 3,5% Mg Hnojení Biominem na thúje a cypřišky se provádí na začátku vegetačního období (březen - duben - v závislosti na vývoji počasí), kdy se rovnoměrně rozhodí a poté zapraví do půdy.

Dávkování: 50 - 70 g / m2 (0,5 - 0,7 kg / 10 m2)Při aplikaci přímo k rostlině nebo jejímu okolí, použijeme jako odměrku např. starou polévkovou lžíci. Optimální výživová dávka jje zhruba jedna polévkové lžíce k jedné rostlině. U vzrostlejších stromků (nad 1,5 m výšky) můžete výživovou dávku až zdvojnásobit. Doporučujeme postup hnojení opakovat v průběhu vegetace (cca červenec).

Parametry a specifikace

PrvkyHOŘČÍK, NPK
Původchemický
Skupenstvípevné
Šířka výrobku20.0 cm
Výška výrobku24.0 cm
Hloubka výrobku9.0 cm

online podpora nákupu pohodlný nákupGarance vrácení pěněz doprava zdarma

    online podpora nákupu                 pohodlný nákup                garance vrácení peněz             doprava zdarma nad 1 500,-