Hnojivo HOŠTICKÉ na jahody s guánem 500ml

pošli přes

Forestina zahradní potřeby

Hoštické hnojivo na JAHODY s guánem 500ml

Dodejte Vašim jahodám tu správnou a potřebnou výživu specifickou pro tyto rostlinky! Speciálně vyvážené složení dodá jahodám potřebné živiny a výsledkem budou jahody obsypané plody! Hmotnost balení je 500 ml. Více informací

105 Kč
87 Kč bez DPH

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na hlavním výdejním místě Pražírně Lázeňská káva - Masarykova 149. Luhačovice

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

Hoštické hnojivo k hnojení jahod

Kapalné hnojivo obsahuje přírodní guáno, pocházející z trusu mořských ptáků z pobřeží jižní Ameriky. Čistě přírodní produkt bez přídavku průmyslových složek. Dodává rostlinám potřebné živiny a výrazně aktivuje půdní mikroflóru. Vyvážený obsah živin podporuje násadu květů a větší výnosy.

Dávkování Hoštického hnojiva na jahody

Hnojivý roztok pro zálivku připravíme smícháním 15 ml hnojiva (po okraj naplněné víčko) s 3 litry vody. Rostliny hnojíme 1x a to na počátku vegetace - před květem a po sklizni. Roztok s hnojivem aplikujeme na povrch substrátu (zeminy) zálivkou. Před použitím obsah láhve důkladně protřepeme.

Při listové výživě (postřikem na list) smícháme 15 ml hnojiva s 6 litry vody. Postřik provádíme ráno nebo večer. Listová výživa se neaplikuje 14 dní před sklizní a v průběhu sklízení plodů.

Parametry a specifikace

PrvkyNPK
Původchemický
Skupenstvítekuté
Šířka výrobku7.5 cm
Výška výrobku23.5 cm
Hloubka výrobku4.5 cm

online podpora nákupu pohodlný nákupGarance vrácení pěněz doprava zdarma

    online podpora nákupu                 pohodlný nákup                garance vrácení peněz             doprava zdarma nad 1 500,-