Kamélie - 100% přírodní esenciální olej 10ml Pěstík

pošli přes

Pěstík zahradní potřeby

Kamélie - 100% přírodní esenciální olej 10ml Pěstík

Kaméliový olej je ideální pro použití v kosmetice. Zvyšuje produkci kolagenu, dobře hydratuje, velmi rychle se vstřebává a nezanechává mastný efekt na kůži. Více informací

149 Kč
123 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem ihned

Zboží k vám dorazí 18.06

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na hlavním výdejním místě Pražírně Lázeňská káva - Masarykova 149. Luhačovice

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

Kaméliový olej (Camellia oleifera) 

Kaméliový olej je jeden z mála známých olejů a je přezdíván "Přírodním liftingem". Získává se lisováním za studena ze semínek divoce rostoucích kamélii pocházejících z Číny. Olej je bohatým zdrojem omega -6mastné kyseliny linolové. Velmi rychle se vstřebá a proniká hluboko do spodních vrstev pokožky, podporuje její flexibilitu a regenerační schopnost. Je mimořádně vhodný na vrásky.

Využití kaméliového oleje

Je využíván zejména jako složka kosmetických přípravků. Olej se velmi rychle vstřebává a proniká hluboko do spodních vrstev pokožky, kde podporuje růst buněk. Olej způsobuje zvýšenou tvorbu kolagenu v pokožce.  Je vhodný pro suchý typ pleti.

Kaméliový olej obsažený v šamponech přispívá k přirozenému lesku vlasů, zvyšuje jemnost a zabraňuje předčasnému šedivění

Olej z kamélie se rychle vstřebává do pokožky a obnovuje její pružnost. Je perfektní na suchou pokožku, odstraňuje vliv stárnutí na pokožce. Rovněž zlepšuje strav křehkých a suchých nehtů. Pomáhá zlepšit poškozenou kůži v okolí nehtů. 

Jedná se o kosmetický přípravek, není určen k vnitřnímu užití.