Klíčící miska + 5 balíčků semínek na klíčky

Znáte klíčící misky? Mnoho z Vás určitě. Přitom nemusíte být světový fitness man, zarytý vegan nebo gurmán s Michelinským průvodcem. Více informací

399 Kč
330 Kč bez DPH

Zboží k vám dorazí 27.02

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na hlavním výdejním místě Pražírně Lázeňská káva - Masarykova 149. Luhačovice

Výdejní místo Zásilkovna: 45 Kč

Do 2 dnů je uložena na zvoleném výdejním místě.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

Tato klíčící miska je stylový, trendy dárek, který ocení kdokoliv, kdo aspoň trochu dbá o své stravování nebo rád objevuje nové chutě. Do týdne jste schopni vytvořit geniální potravinu, kterou díky své čerstvosti a domácímu charakteru výroby v supermarketu prostě neseženete.

Přípravu zvládne každý. Nasypat semínka, průběžně zalívat vlažnou vodou a počkat 2 až 7 dní. Výsledkem budou klíčky, které jsou exkluzivním zdrojem vitamínů (A,B,C,E,H), vápníku, železa, hořčíku, zinku, selenu, chromu a mnoha dalších. Hodí se do teplé i studené kuchyně. Saláty, polévky, omáčky, přílohy, do nudlí, do těstovin, do nádivek nebo jen tak syrové na obložený chléb, zkrátka možností je obrovská řada.

Dopřejte sobě nebo svým blízkým možnost obohatit svůj jídelníček o potravinu s parametry 21. století a využijte této speciální nabídky, která obsahuje klíčící misku s návodem k použití a sadu pěti balíčků semínek ze fantastickou cenu, při které ušetříte více než 200 Kč!