KONOPNÁ LÁSKA SYPANÝ KONOPNÝ ČAJ BIO

pošli přes

Konopná láska - sypaný konopný čaj BIO (40g)

Voňavá a lahodná kombinace BIO konopí a těch nejkvalitnějších ručně pěstovaných BIO bylin z Bílých Karpat. Zamilujete se? Spojením regionální Květomluvy a Cannapio vznikly špičkové čaje. Více informací

159 Kč
138 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem ihned

Zboží k vám dorazí 18.06

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na hlavním výdejním místě Pražírně Lázeňská káva - Masarykova 149. Luhačovice

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

BIO konopný čaj - Konopná láska - 40g


To nejkrásnější na světě je láska.
Ukažte, že myslíte na někoho blízkého darujte mu BIO sypaný čaj Konopná láska. Užijte si zamilovanou chvíli nad šálkem dobrého čaje.


Vše se stane příjemnější

Chcete potěšit svůj protějšek, vyznat lásku nebo si jen tak v klidu popovídat? Udělejte si čaj Konopná láska, který má velmi příjemnou a osvěžující chuť. Při šálku čaje Konopná láska s milovanou osobou se svět stává krásnějším.


Návod na přípravu

- Polévkovou lžíci konopné směsi zalijte cca 250 ml vody
- Jakmile máte vodu uvařenou, nechte ji chvíli zchladnout. Ideální teplota pro zalití směsi je cca 85°C
- Po zalití nechte čaj 5 min odstát, sceďte ho a ideálně ještě přidejte lžičku konopného oleje
- Po několika minutách Vám přejeme „dobrou chuť"


Složení: BIO konopí, BIO maliník, BIO ostružiník, BIO meduňka, BIO máta, BIO okvětní lístky růže

Použité byliny jsou z Certifikovaného ekologického zemědělství: CZ – BIO-001


Původ bylin z BIO čaje

Nad Vlachovicemi na kopci, který se nazývá Hájek je místo, kde Zuzana a Radek Fryzelkovi pěstují všechny bylinky. Mají zde terasovitá políčka, kde každým rokem pěstují tradiční, ale zkoušejí i nové druhy bylinek a jedlých květů. Na políčkách vysazují levanduli, mátu, echinaceu, měsíček, heřmánek a spousty dalších. Bylinky si nejen pěstují vlastní, ale sbírají je i v okolí.

Již od začátku jsme měli jasno, že budeme se Zuzkou a Radkem spolupracovat. Jsou to profesionálové, kteří rozumí tomu co dělají a dělají to s láskou a entuziasmem. Všechny byliny suší v jejich sušírně Sv. Františka ve Vlachovicích. Sušírnu zrekonstruovali v roce 2014 a od té doby plní svou původní funkci. Sušírna byla požehnána knězem a patronem se stal Sv. František, který je typickým představitelem prostého života a ochránce všeho přírodního. 

 

O značce Cannapio

Nováček na trhu. Kromě CBD produktů (oleje) se tato značka zaměřuje i na semínka konopí, přírodní kosmetiku a konopné čokolády. Jejím cílem a posláním je prémiová kvalita za přijatelnou cenu. Naší prioritou je čerstvost.