KONOPNÉ OSVĚŽENÍ SYPANÝ KONOPNÝ ČAJ BIO

pošli přes

Konopné osvěžení - sypaný konopný čaj BIO (40g)

Osvěžující kombinace BIO konopí se šípkem, bezem, mátou a sušenými jablíčky. Spojením regionální Květomluvy a Cannapio vznikly špičkové čaje. Více informací

159 Kč
138 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem ihned

Zboží k vám dorazí 15.05

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na hlavním výdejním místě Pražírně Lázeňská káva - Masarykova 149. Luhačovice

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

BIO konopný čaj - Konopné osvěžení - 40g


Bylinná směs, která Vás po ochutnání přenese do rozkvetlého jabloňového sadu s výhledy na Valašské kopečky a líbezné údolíčka, kde za zpěvu ptáků se proplétají bezy s šípky. Stačí se jen zasnít a ochutnat. 


Vše se stane příjemnější

Sypaný čaj Konopné osvěžení je vhodný v situacích, kdy se necítíte nejlíp, nestíháte a maté moc práce. Udělejte si chvíli sami pro sebe, uvařte si čaj, dejte nohy nahoru a nechte si navodit lepší náladu. Konopné osvěžení nejenže výborně chutná ale i dělá radost.


Návod na přípravu

- Uvařte cca 250 ml vody a nechte ji chvíli zchladnout. Ideální teplota pro zalití směsi je cca 85°C
- Polévkovou lžíci nasypte do hrnku a zalijte vodou
- Po zalití nechte čaj 5 min luhovat, sceďte a ideálně ještě přidejte lžičku konopného oleje.


Složení: BIO konopí, BIO šípek, BIO bezový květ, BIO sušené jablka, BIO citronová tráva, BIO máta

Použité byliny jsou z Certifikovaného ekologického zemědělství: CZ – BIO-001Původ bylin z BIO čaje

Nad Vlachovicemi na kopci, který se nazývá Hájek je místo, kde Zuzana a Radek Fryzelkovi pěstují všechny bylinky. Mají zde terasovitá políčka, kde každým rokem pěstují tradiční, ale zkoušejí i nové druhy bylinek a jedlých květů. Na políčkách vysazují levanduli, mátu, echinaceu, měsíček, heřmánek a spousty dalších. Bylinky si nejen pěstují vlastní, ale sbírají je i v okolí.

Již od začátku jsme měli jasno, že budeme se Zuzkou a Radkem spolupracovat. Jsou to profesionálové, kteří rozumí tomu co dělají a dělají to s láskou a entuziasmem. Všechny byliny suší v jejich sušírně Sv. Františka ve Vlachovicích. Sušírnu zrekonstruovali v roce 2014 a od té doby plní svou původní funkci. Sušírna byla požehnána knězem a patronem se stal Sv. František, který je typickým představitelem prostého života a ochránce všeho přírodního. O značce Cannapio

Nováček na trhu. Kromě CBD produktů (oleje) se tato značka zaměřuje i na semínka konopí, přírodní kosmetiku a konopné čokolády. Jejím cílem a posláním je prémiová kvalita za přijatelnou cenu. Naší prioritou je čerstvost.