Cena

108 - 691 Kč
Košíčky portafilteru

Košíčky portafilteru  (10 produktů)

Vyberte si na našem eshopu Pěstík z různých variant košíčků do portafilteru pro ještě lahodnější espresso a dokonalou extrakci kávy. Nezapomeňte si objednat také portafilter, pákový kávovar, filtrační systém pro zdravější vodu, mlýnek na kávu pro maximální čerstvost kávy a čistič na kávovary. S námi si připravíte tu nejlahodnější kávu a mile potěšíte nejenom svou rodinu, ale i každou návštěvu. Bude mít váš blízký narozeniny? Nachystali jsme si pro vás exkluzivní a originální dárkové sady pro vaše nejmilejší. Vybírat můžete z dárků pro ženy, muže, těhotné ženy nebo pro obchodní partneryK čemu slouží košíček do portafilteru a jaké druhy si můžete zakoupit?

K čemu slouží košíček do portafilteru?

Pro nejlepší extrakci samotné kávy je velmi důležitý košíček do portafilteru, který ovlivňuje protékání kávy z pákového kávovaru do hrnečku. Košíčky mají specificky rozmístěné malinké otvory a mají různý objem. Ten závisí na množství kávy pro které jsou košíčky určeny. Kvalitní košíčky eliminují takzvané kanálkování, které má podstatný vliv na finální chuť kávy. Slepý košíček vám bude zase ideálním pomocníkem při čištění samotného kávovaru a pák

Jaké druhy košíčků máme v sortimentu?

Košíky do portafilterů nabízíme ve velikostech 7g14 g17 g21 g a nesmí chybět ani slepý košíček pro čištění portafilteru. Vyberte si košíček podle velikosti tamperu!