Kosmetika pro maminky a těhotné 

Kosmetické produkty jsou zaměřeny různými směry a jsou cíleny na odlišné věkové kategorie. Každá životní etapa vyžaduje jiné složení, které bude to nejlepší. Máte strach, že Vám zůstanou strie po porodu? Vyzkoušejte naše tělové oleje, másla a krémy pro elasticitu pokožky a proti striím. Na prsa vyzkoušejte pěstící olej pro masáž prsou. Pro kojící ženy máme v sortimentu 100% přírodní a kompostovatelné vložky do podprsenky či sadu pratelných vložek do podprsenky! Dopřejte sobě i svému miminku to nejlepší z přírodní kosmetiky bez chemických látek a šetřete své zdraví a zároveň přírodu!

 

 

Co to je přírodní kosmetika pro maminky a těhotné?

Dříve se bohužel nenašlo mnoho kosmetických produktů, které by byly cíleny tímto směrem, díky tomu ženy zápasily se striemi nebo povislou kůží a dalšími problémy. V současné době je to úplné jiné a je k dispozici kosmetika pro těhotné. V tomto období se dokonce stává, že je žena náchylnější k poruchám pokožky a poté je skutečně ideální a nejlepší kosmetika pro těhotné, která je velmi šetrně vyrobena. Přirozeně pokud se podíváte do sekce přírodní kosmetika pro těhotné, tak to bude ještě výrazně lepší, jak pro maminky, tak jejich potomky.

Asi budete překvapeni, ale v tomto období můžete vyměnit komplet vaši stávající kosmetiku. Kosmetika vhodná pro těhotné je přínosná a lze si pořídit intimní hygienu, ošetřující přípravky na strie, vlasy, prsa a podobně. BIO kosmetika pro těhotné navíc obsahuje mnoho zdraví prospěšných látek, minerálů a živin. Pochází ze střežených lokalit a je vyrobena podle přísných norem, tudíž se jedná o skutečně kvalitní klenot.