Hnojivo KRISTALON gold 500g

pošli přes

Kristalon zahradní potřeby

Kristalon hnojivo GOLD 500g

Univerzální hnojivo pro zeleninu, pro všechny typy pokojových i venkovních rostlin. Hmotnost balení je 500 g. Více informací

192 Kč
159 Kč bez DPH

Dostupnost: Do týdne u vás

Zboží k vám dorazí 03.04

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na hlavním výdejním místě Pražírně Lázeňská káva - Masarykova 149. Luhačovice

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

Kristalon GOLD k univerzálnímu hnojení všech rostlin

Hnojivo obsahuje aktivátor kvetení, který zajiťuje unikátní forma aktivního fosforu, který umí rostliny okamžitě přijmout a zpracovat. Následně rostliny reagují intenzivnějším kvetením a bohatším nárůst kořenového systému. Rostliny jsou zelenější, více kvetou a plodí.

Hnojivo má univerzálnější použití, je vhodné zejména pro zeleninu (rajčata, papriky, okurky, mrkev, salát, petržel, cibuli, česnek, kedlubny, květák, kapustu, pór, brambory, celer, hrách, lilek, meloun aj.), drobné ovoce (angrešt, rybíz, maliny, révu, jahody aj.), i okrasné rostliny (růže, tulipány, muškáty, surfinie, floxy, pivoňky, okrasné dřeviny aj.).

Dávkování Kristalonu GOLD

Do 10 l konve vody nasypte 1 odměrku hnojiva (1 odměrka = 10 ml, odpovídá 10 g hnojiva), krátce zamíchejte a po cca 30 sec. je roztok připraven k zálivce. Zálivku s hnojivem provádějte 1× týdně na mírně vlhký substrát, až do jeho nasycení roztokem. Hnojivo je také ve stejné koncentraci vhodné k přihnojování na list formou postřiku (pozor – nepřihnojujte na přímém slunci).

Parametry a specifikace

Původchemický
PrvkyNPK
Skupenstvípevné
Šířka výrobku14.0 cm
Výška výrobku14.0 cm
Hloubka výrobku4.5 cm