Zlevněno! Květinová symfonie rezistentní králíkům

pošli přes

Kiepenkerl zahradní potřeby

Květinová symfonie rezistentní králíkům, Exp. 01/22

Rychle a bez komplikací k "osvěžující zahradě". Speciálně vytvořená květinová směs, která odpuzuje králíky! Rostlinky jsou jednoleté a dorůstají max. 70 cm. Více informací

35 Kč
30 Kč bez DPH

-50%

69 Kč

Dostupnost: Skladem ihned

Zboží k vám dorazí 25.01

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na hlavním výdejním místě Pražírně Lázeňská káva - Masarykova 149. Luhačovice

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

Květinová symfonie rezistentní králíkům

Bohatě kvetoucí směs letniček určená pro pěstování na větší otevřené ploše. Směs barev je vytvořené tak, aby rostliny k sobě ladily zároveň bylo zajištěno kontinuální kvetení. Rostliny v závislosti na době výsevu kvetou do června do října. Nejvyšší rostliny dorůstají cca 70 cm. Směs obsahuje hvězdy zahrad jako jsou : ostálky, měsíček, luštěnice či náprstník.

Jak pěstovat květinovou symfonii

  • Rostliny vyžadují slunné stanoviště, chráněné před silným větrem. Pravidelně zaléváme a udržujeme záhon bez plevelů. Pravidelným odstraňováním odkvetlých květů podpoříme kontinuální kvetení.

  • Výsev provádíme od dubna do června přímo na stanoviště. Rostliny klíčí při teplotě 12-20 stupňů Celsia. Vzrostlé rostliny přesadíme a vyjednotíme na vzdálenost 20x20 cm.

  • Rostliny vyžadují kyprou propustnou půdu s obsahem humusu.

  • Před výsadbou je vhodné do záhonu zapravit dobře uleželý kompost či hnůj. Rostliny můžeme během vegetace přihnojovat vodorozpustným hnojivem určeným pro kvetoucí rostliny. Zapravením organického materiálu před výsadbou dodáme rostlinám potřebné množství živin pro jejich růst, hnojení v tomto případě není vhodné.

  • Rostliny jsou odolné proti škůdcům, některé je dokonce odpuzují.

Parametry a specifikace

Druhsměs