LUHAČOVICKÝ ČAJ PRO CHVÍLE POHODY SYPANÝ BIO

pošli přes

Luhačovický čaj pro chvíle pohody - sypaný čaj BIO (33g)

Čaj je vyroben z bio kvalitních bylin, které se pěstují na Valašsku. Zuzana a Radek do nich vkládají veškerou píli a snaží se aby byly prémiové, což se daří. Chcete-li navodit pohodu, ochutnejte ho. Více informací

139 Kč
121 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem ihned

Zboží k vám dorazí 18.06

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na hlavním výdejním místě Pražírně Lázeňská káva - Masarykova 149. Luhačovice

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

BIO čaj - Luhačovický čaj pro chvíle pohody - 33g


Strávit chvíle v lázních je vždy časem, který dodá sílu a chuť do další práce. Přesně tyto body byly první myšlenkou pro stvoření BIO luhačovického čaje, který pomáhá s nastavením pohody a navození atmosféry, která panuje v lázních.


Prožijte každý den jako v lázních Luhačovicích

Vzhledem k tomu, že všechny naše společnosti pochází z lázeňského města Luhačovice a taktéž zde stále sídlíme, tak jsme rádi, že se podařilo do čaje předat trochu lázní. První součástí čaje je levandule, ta prezentuje upřímnost, kterou zde musí ošetřovatelé k pacientům zachovávatDobromysl zde hraje roli pro spokojenost, kterou v lázních najdete když čerpáte energii. Pro strávení příjemných dnů v lázních je radost si každý den připravit chutný čaj, ale také když máte zájem si navodit lázně doma, BIO luhačovický čaj vám pomůže najít pohodu.


Návod na přípravu

- Nachystejte si 1-2 čajové lžičky čaje
- Zalijte 250 ml vařící vody
- Čaj je dobré louhovat 10 minut, nejlépe v zakryté nádobě
- Můžete jej připravit i jako druhý nálev


Složení: BIO meduňka, BIO kopřiva, BIO máta, BIO levandule, BIO měsíček, BIO chrpa, BIO dobromysl

Použité byliny jsou z Certifikovaného ekologického zemědělství: CZ – BIO-001


Původ bylin z BIO čaje

Nad Vlachovicemi na kopci, který se nazývá Hájek je místo, kde Zuzana a Radek Fryzelkovi pěstují všechny bylinky. Mají zde terasovitá políčka, kde každým rokem pěstují tradiční, ale zkoušejí i nové druhy bylinek a jedlých květů. Na políčkách vysazují levanduli, mátu, echinaceu, měsíček, heřmánek a spousty dalších. Bylinky si nejen pěstují vlastní, ale sbírají je i v okolí.

Již od začátku jsme měli jasno, že budeme se Zuzkou a Radkem spolupracovat. Jsou to profesionálové, kteří rozumí tomu co dělají a dělají to s láskou a entuziasmem. Všechny byliny suší v jejich sušírně Sv. Františka ve Vlachovicích. Sušírnu zrekonstruovali v roce 2014 a od té doby plní svou původní funkci. Sušírna byla požehnána knězem a patronem se stal Sv. František, který je typickým představitelem prostého života a ochránce všeho přírodního.