Náhradní filtry

Náhradní filtry  (5 produktů)

Filtry, které potřebujete do filtrační konvice a využijete je tak při čištění a mineralizování vody pro ještě lepší chuť vašeho čaje nebo kávy.  Filtry obohatí vodu o hořčík a poskytnou jí skvělou přírodní chuť, které neodoláte. Chraňte také své kávovarykonvice na vodu tím, že je budete pravidelně čistit. Prodloužíte tím jejich životnost a budete mít opravdu lahodnou chuť kávy! K čemu slouží filtry ve filtrační konvici?

K čemu slouží filtry do filtračních konvic na vodu?

Filtry odstraní z vody těžké kovy, zápach, herbicidy, pesticidy, léčiva a další špatné látky, které mají vliv na vaše zdraví. Díky přidaným iontům hořčíku vaše voda bude lahodná a už jinou nebudete chtít pít. Navíc ochrání vaši rychlovarnou konvici nebo kávovar od vodního kamene a tím vašim spotřebičům prodlouží životnost

Filtrační konvice a vliv hořčíku obsažených ve filtrech na filtraci vody?

Filtry do filtračních konvic obsahují velmi důležitý hořčík a vápník. Tyto dvě látky pomáhají kávě k tomu, aby získala na svém aroma a zvýrazní hlavně ovocné chutě kávyKáva je také silnější, plnohodnotnější a má krémovější tónyFiltrovanou vodu můžete použít nejenom na přípravu kávy, ale také na čaj, k vaření a běžnému pití.