Napěňovače mléka

Napěňovače mléka uvítají všichni milovníci lahodné kávy s mléčnou pěnou. Připravte si během okamžiku krémové latté i cappuccino nebo potěšte své děti horkým šálkem kakaa! 

Napěňovače mléka  (3 produktů)

S napěňovačem si vytvoříte lahodnou a sametovou pěnu pro Vaše latté i cappuccino. Napěňovače jsou vhodné nejenom pro domácí baristy ale i pro profesionální baristy, kavárny, restaurace a hotely. K napěňovači si nezapomeňte přikoupit i konvičku na mléko, pákový kávovar, ekologický čističfrench press či kvalitní barevnou termosku či termohrnek, který vám udělá radost nejenom na cestách a v přírodě! Jaké druhy napěňovačů mléka můžete zakoupit?

Kolik druhů napěňovačů mléka máme?

Ruční napěňovač mléka
Absolutně rychlé vyšlehání lahodné mléčné pěny do vaší kávy. Základem ručního napěňování je opakované stlačování a povolování pístu v napěňovači. Ruční napěňovače se vyrábí v různých materiálech a objemech. Do mikrovlnné trouby se Vám bude hodit skleněný napěňovač, u kovového pro ohřívání mléka můžete použít všechny druhy sporáků. 

Elektrický napěňovač mléka
Využijete nejenom na domácí šlehání mléka ale k ruce vám bude například i v kanceláři, firemních schůzkách, kavárnách, rbaech a dalších gastro podnicích. Během okamžiku vám vyšlehá větší množství mléka na více šálků cappuccina nebo latté. Vy pouze napěňovač strčíte do elektřiny, nalejete do něj mléko a zapnete. Máte doma více dětí, které milují horkou čokoládu nebo kakao? S tímto napěňovačem to již nebude žádný problém!

Mléčný šlehač na cappuccino
Nedisponujete kávovarem s parní tryskou, ale chtěli byste si vychutnat v teple domova vaše oblíbené caffé latté? Není problém s našimi šlehači na mléko toho hravě docílíte. Zakupte si moka konvičkuaeropress či french press a budete mít lahodnou kávu hotovou za pár okamžiků.  

Co si ještě k napěňovači mohu na eshopu pořídit?

Napěňovače mléka uvítají všichni milovníci lahodné kávy s mléčnou pěnou. Připravte si během okamžiku krémové latté i cappuccino nebo potěšte své děti horkým šálkem kakaa!