No mercy Bacterial,200ml

pošli přes

No mercy Bacterial,200ml

Čistě přírodní biologický katalyzátor No Mercy Supply Bacterial, jehož vlastnosti ocení hobby i profesionální pěstitelé. Katalyzátor No Mercy Supply.. Více informací

1 139 Kč
941 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem do 2 dne

Zboží k vám dorazí 28.10

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na místě expedice Pěstík.cz - Družstevní 35. Luhačovice

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

No Mercy Bacterial,200ml

Čistě přírodní biologický katalyzátor No Mercy Supply Bacterial, jehož vlastnosti ocení hobby i profesionální pěstitelé. Katalyzátor No Mercy Supply Bacterial se používá se do všech typů pěstebních médií. Jedno balení přípravku No Mercy Supply Bacterial obsahuje miliardy zmražených a usušených nitrifikačních bakterií, které jsou nezbytné pro ozdravení pěstebního média.

 

Následně po vložení do vody ožívají zhruba do 24 hodin. Tyto bakterie společně s enzymy a plísněmi jsou schopné přetvořit organický odpad na živiny, které může rostlina znovu vstřebat. No Mercy Supply Bacterial má za úkol nejen napomáhá rostlině v růstu, ale také čistit pěstební médium od odpadních látek, a tím vám výrazně usnadní práci.

 

Dávkování:

  • Pro hydroponické systémy :

bakterie přidejte rovnou do barelu s živným roztokem (nutno však počítat s 24 hodinovou prodlevou důležitou pro jejich oživení) nebo je doporučujeme připravit si zvlášť v 10l barelu při pokojové teplotě a pak přidat do nádrže s živným roztokem. Optimální hodnota pH je 5,8 – 7. Tzn. Dostačující množství No mercy Bacterial je 1 – 2 čajové lžičky. Výrazně doporučujeme přidávat 1 x týdně.

 

  • Pro půdu a půdní substráty :

aplikujte 1 x týdně. Přidejte čajovou lžičku No Mercy Supply Bacterial do vody se zálivkou, počkejte 24 hodin a následně použijte.

 

Balení: 200 ml.

Parametry a specifikace

Kategoriedoplňky výživy