No Mercy CO2 tablety,60ks

pošli přes

No Mercy CO2 tablety,60ks

Tablety CO2 No Mercy Supply slouží jako náhrada za drahé CO2 (oxidu uhličitého), neboť jsou plné CO2 (oxidu uhličitého). Tablety No Mercy Supply CO2.. Více informací

399 Kč
330 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem do 5 dnů

Zboží k vám dorazí 28.11

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na hlavním výdejním místě Pěstík.cz - Družstevní 35. Luhačovice

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

No Mercy CO2 tablety, 60ks

Tablety CO2 No Mercy Supply slouží jako náhrada za drahé CO2 (oxidu uhličitého), neboť jsou plné CO2 (oxidu uhličitého). Tablety No Mercy Supply CO2 mohou pěstitelé použít pro všechny typy pěstebních médií. Důvod použití tablet No Mercy Supply CO2 je ten, že v případě nedostatku CO2, mohou rostliny stagnovat v růstu.

 

Tato situace nastává zejména ve špatně odvětrávaných místnostech a následky pak mohou být katastrofální. Proto, aby se této nenadálé situaci předešlo, jsou vyrobeny tablety No Mercy Supply CO2, které dodávají potřebné množství CO2 přímo ke kořenům vaší rostliny a znatelně tím je urychlen její růst.

 

Pouze zdravá rostlina je však schopná zcela využít efekt našich nabízených tablet. Jelikož dochází ke zrychlení růstu rostliny, je přidán ještě hořčík, aby nedocházelo k jejímu poškození. Nutno však vzít v potaz, že tablety CO2 nemá smysl splikovat u vašich rostlin v noční době, neboť rostliny ve tmě nepřijímají ani ze vzduchu CO2 a toto použití by bylo zbytečné. V připravené zálivce se CO2 uvolňuje do vody po dobu 4 – 6 hodin po vložení.

 

Dávkování:

pro zdravé rostliny a řízky dávejte 1 tabletu na 250 l. V případě pěstování na hydroponických systémech přidejte 1 tabletu do nádrže s živným roztokem. Pokud se rozhodnete opakovaně podávat rostlinám CO2, výrazně doporučujeme přidávat 2 x týdně tabletu a to po celou dobu růstové fáze.

 

Balení: 60 ks tablet.

Parametry a specifikace

Kategoriedoplňky výživy