No Mercy Gibberellic spray,100ml

pošli přes

No Mercy Gibberellic spray,100ml

No Mercy Supply Gibberelic je podpůrný rostlinný stimulátor, kdy se jedná o chemicky vyrobený květový hormon giberelin. Posláním giberelinů... Více informací

559 Kč
462 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem do 2 dne

Zboží k vám dorazí 28.10

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na místě expedice Pěstík.cz - Družstevní 35. Luhačovice

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

No Mercy Gibberellic spray,100ml

No Mercy Supply Gibberelic je podpůrný rostlinný stimulátor, kdy se jedná o chemicky vyrobený květový hormon giberelin. Posláním giberelinů jsou napomáhaní klíčení semen, podpora tvorby buněk, rovněž se podílí také na prodlužování a dozrávání plodů.

 

Giberelin se tvoří zpravidla ve velkých koncetracích v rychle rostoucích částech rostliny, ve stoncích, mladých listech a kořenech v množství několika mikrogramů na kilogram. Společně s ostatními hormony může giberelin podporovat nebo omezovat růst rostliny.

 

No Mercy Supply Gibberelic se aplikuje postřikem přímo na květy rostliny. Napomáhá bohatšímu květu a zároveň zvyšuje produkci pryskyřice. No Mercy Supply Gibberelic doporučujeme používat výhradně na zdravé rostliny a pouze v období květu.

 

Dávkování: sprej používejte výhradně krátce před zhasnutím světel a přechodem na noční cyklus nebo můžete výbojky zvednout na pár hodin výše. Sprej používejte 1 x v období květu po cca 23 – 26 dnech nebo při přepnutí na 12 hodinový cyklus po cca 23 – 26 dnech.

 

Upozornění: přípravek neřeďte a stříkejte na vršky rostlin.

 

Balení: 100 ml.

Parametry a specifikace

Kategoriedoplňky výživy