Nuova Simonelli Appia Life 3GR S
+ doprava zdarma

Kávovar Appia je elegantní, uživatelsky přívětivý, výkonný pomocník. Díky moderní technologii se skvěle hodí i do vytížených provozů. Více informací

169 279 Kč
139 900 Kč bez DPH

Dostupnost: Do 13 týdnů u vás

Zboží k vám dorazí 08.10

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na hlavním výdejním místě Pražírně Lázeňská káva - Masarykova 149. Luhačovice

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

Třípákový kávovar s vysokou produktivitou a výkonem, je uznávám vice než sto tisíci baristy z celého světa. Appia Life 3 GR vyniká svým moderním stylem a spolehlivostí. Doporučujeme tento kávovar do kavárny a jiných vytížených provozů.

Kávovar Nuova Simonelli Appia Life 3GR

Appia je záruka spokojenosti

Kávovar Appia, který Nuova Simonelli představila v roce 2005 si získal celosvětové uznání mnoha baristů. Je to díky tomu, že funguje skvěle a i v případě vysoké produktivy připraví výbornou kávu. Je jednoduchý, snadno ovladatelný a dokáže představit opravdu vysoký výkon. Při aplikaci moderního designu s ohledem na životní prostředí vznikl tento krásný model. Podrží i náročný provoz, který hledá dříče pro jejich kávu.

Zvýší rychlost

Díky ergonomičtějšímu zpracování pomůže zvýšit produktivitu. Podpoří baristy pro dosáhnutí lepších denních výkonů a také jim pomůže s jednodušší údržbou na konci směny. Push & Pull ovládání pro šlehání mléka je již dobře známé a proto se využilo i při tomto modelu. Kávovar vám zobrazí také hladinu vody, manometr vás bude informovat o tlaku pro kontrolu správné extrakce vaší kávy.

Kávovar Nuova Simonelli Appia Life 3GR
Kávovar Nuova Simonelli Appia Life 3GR

Be Green

Izolace bojleru byla vytvořena pomocí technologie Drytex Thermical. Tato technologie má za cíl udržet teplo bojleru a snížit tak náklady, které plynou z opětovného dohřívání. Podařilo se, spotřeba kávovaru v porovnání s předchozími řadami je o 13% nižší. Bylo myšleno také výrobu a její dopad vzhledem životnímu prostředí. Společnosti Nuova Simonelli se tak podařilo snížit dopad na životní prostředí o celých 20%. Využili k tomu nové materiály, pozměnili proces výroby a toto je úctyhodný výsledek.

Kávovar Nuova Simonelli Appia Life 3GR

Nadšený barista

Všichni chtějí spokojené zaměstnance. Appia Life je tou cestou, která k tomu může pomoci. Ohřívač šálků je prvkem, který usnadňuje přípravu a servírování kávy. Šálky jsou nahřívány na celé horní ploše a díky tomu, udrží nápoj ve správné teplotě pro rychlé servírování. Nové tlačítka byly vyvinuty s ohledem na pohodlné ovládání. Také se zde myslelo na jejich správnou funkčnost, která v předchozích modelech trochu klopýtala. Nyní budou tlačítka spolehlivým parťákem.

Hlavní přednosti kávovaru

  • Funkčnost a vlastnosti našich špičkových strojů, jako jsou dva parní trysky, vydavač horké vody a možnost výroby kávovaru s větším prostorem pod hlavami kávovaru.
  • Ergonomické páky
  • Systém SIS zajistí dokonalou extrakci espressa
  • Unikátní design
  • Jednoduché intuitivní ovládání
  • Nastavitelné volumetrické dávkování

Kávovar Nuova Simonelli Appia Life 3GR

Parametry a specifikace

BarvaČervená, Bílá, Černá
Tlak (bar)9
Mlýnek zrnkové kávyne
Čerpadlorotační
Počet hlav3-páka
Velikost bojleru (l)15
Denní kapacita kávovaru300
Cappuccino na jeden stiskne
Počet bojlerů1
Napětí230V, 380V
Příkon (W)5400
Základní funkceParní tryska
Funkce kávovaruVložení vlastního receptu, Nahřívání šálků, Programovatelné tlačítka, Nastavení množství vody, Nastavení teploty, Automatický systém čištění, Dva šálky najednou, Výdej horké vody, Nastavení tlaku
Připravované nápojeCappuccino, Lungo, Teplé mléko, Caffè latte, Americano, Espresso, Horká voda na čaj
BojlerSingle bojler
ŠtítekKvalitní, Italský, Standard
DávkováníManuální
DoCukrárny, Restaurace, Kavárny, Hotelu, Espresso baru
Zdroj vodyPřímý přívod vody
Šířka výrobku101.4 cm
Výška výrobku50.0 cm
Hloubka výrobku54.4 cm