Nuova Simonelli Appia Life XT 2GR V
+ doprava zdarma

Appia je model kávovaru společnosti Nuova Simonelli, který disponuje precizností, moderními technologiemi a nejvyšší kvalitou! Tento dvoupákový model je vyroben v elegantním stříbrném provedení. Více informací

181 137 Kč
149 700 Kč bez DPH

Dostupnost: Do 9 týdnů u vás

Zboží k vám dorazí 08.10

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na hlavním výdejním místě Pražírně Lázeňská káva - Masarykova 149. Luhačovice

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

Základem pro vývoj Appie Life byly všechny předchozí verze, které se osvědčily v celém kávovém světě. Jedná se o kávovary s vysokou produktivitou. Díky tomu se na ně můžete spolehnout a podrží vás i v náročných situacích kdy je potřeba připravit kávu za kávou.

Nuova Simonelli Appia Life XT 2GR

Udělá pro vás maximum

Appia Life je kávovar s vysokou produktivitou a výkonem, je uznávám velkým počtem baristů z celého světa. Appia Life vyniká svým moderním stylem a spolehlivostí. Doporučujeme tento kávovar do kavárny a jiných vytížených provozů. U tohoto stroje je založeno na komfortnosti jednoduchého ovládání.

Ergonomie

Ergonomický kávovar vybaven o nový moderní design spolu s technickými vymoženostmi, které usnadňují manipulaci. Vybaven praktickými Push & Pull pákami na šlehání mléka, nerezovou tryskou na šlehání, ukazatelem hladiny vody spolu s manometrem, díky kterému je extrakce espressa plně pod kontrolou.

Nuova Simonelli Appia Life XT 2GR
Nuova Simonelli Appia Life XT 2GR

Be Green

Bojler u tohoto kávovaru byl vybaven vrstvou z Drytexu, který pomáhá udržet teplo. Díky tomu kávovar nemusí tak často zahřívat bojler a tento materiál pomáhá ušetřit 13% energetické náročnosti při porovnání s předchozí verzí. Bylo myšleno také výrobu a její dopad vzhledem životnímu prostředí. Společnosti Nuova Simonelli se tak podařilo snížit dopad na životní prostředí o celých 20%. Využili k tomu nové materiály, pozměnili proces výroby a toto je úctyhodný výsledek.

XT

Představuje rozšíření, kterým může být Appia Life dovybavena. V základu se jedná o stejný kávovar jako Appia Life, což znamená, že uvnitř kávovaru najdete všechny komponenty totožné. Tato změna spočívá v malém detailu, který vám pomůže pozvednout vaši přípravu kávy. Jedná se o displej, kterým je kávovar vybaven. Pomocí displeje si můžete nastavit velikost nápojespustit čistící proces a bude za vás počítat připravené šálky kávy.

Nuova Simonelli Appia Life XT 2GR
Nuova Simonelli Appia Life XT 2GR

Nadšený barista

Všichni chtějí spokojené zaměstnance. Appia Life je tou cestou, která k tomu může pomoci. Ohřívač šálků je prvkem, který usnadňuje přípravu a servírování kávy. Šálky jsou nahřívány na celé horní ploše a díky tomu, udrží nápoj ve správné teplotě pro rychlé servírování. Nové tlačítka byly vyvinuty s ohledem na pohodlné ovládání. Také se zde myslelo na jejich správnou funkčnost, která v předchozích modelech trochu klopýtala. Nyní budou tlačítka spolehlivým parťákem.

Hlavní přednosti kávovaru

  • Funkčnost a vlastnosti našich špičkových strojů, jako jsou dva parní hůlky, hůlka s horkou vodou a zvednuté hlavy.
  • Disponuje stejnými detaily jako má model Aurelia 2
  • Ergonomické páky
  • Systém SIS zajistí dokonalou extrakci espressa
  • Unikátní design
  • Jednoduché intuitivní ovládání
  • Nastavitelné volumetrické dávkování

Nuova Simonelli Appia Life XT 2GR

Parametry a specifikace

BarvaČervená, Bílá, Černá
Tlak (bar)9
Mlýnek zrnkové kávyne
Čerpadlorotační
Počet hlav2-páka
Velikost bojleru (l)11
Denní kapacita kávovaru200
Cappuccino na jeden stiskne
Počet bojlerů1
Napětí380V, 230V
Příkon (W)3350
Základní funkceParní tryska
Funkce kávovaruDva šálky najednou, Výdej horké vody, Nastavení teploty, Nastavení množství vody, Automatický systém čištění, LED osvětlení, Programovatelné tlačítka, Nahřívání šálků, Časovač - Stopky, Displej, Nastavení tlaku, Vložení vlastního receptu
Připravované nápojeHorká voda na čaj, Cappuccino, Lungo, Teplé mléko, Caffè latte, Americano, Espresso
BojlerSingle bojler
ŠtítekKvalitní, Italský, Standard
DávkováníNastavitelné
DoEspresso baru, Cukrárny, Restaurace, Kavárny, Hotelu
Zdroj vodyPřímý přívod vody
Šířka výrobku78.0 cm
Výška výrobku53.0 cm
Hloubka výrobku54.5 cm