OPRAVDOVÝ MUŽ SYPANÝ ČAJ BIO

pošli přes

Opravdový muž - sypaný čaj (40g)

Dokonalý čaj z valašských bylin pro opravdové muže a pro ty, kteří by opravdovými muži chtěli být. Z bylin speciálně vhodných pro muže. Více informací

135 Kč
117 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem ihned

Zboží k vám dorazí 03.10

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na hlavním výdejním místě Pražírně Lázeňská káva - Masarykova 149. Luhačovice

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

Čaj - Opravdový muž - 40g


Složení bylin, které jsou vybrány pro sypaný čaj Opravdový muž, jsou určeny pro muže, aby jim mohly pomáhat a cítit se jako opravdový muž.

Každý muž by chtěl být dokonalý. Nikdo není dokonalý, ale proč se o to alespoň nepokusit?


Každá bylina je důležitá

Bylinná směs Opravdový muž se svým složením snaží být dokonalá pro každého muže.

Kotvičník zemský dodá energii, vitalitu, odolnost vůči stresu a zároveň Vám čistí játra, ostatní orgány a v neposlední řadě posiluje srdce. Pro lepší trávení je přidána agastache anýzová a máta. Pro posilnění kostí, svalů i imunity se hodí obsažená šalvěj. Dobromysl podporuje dobrou mysl a uvědomění dělat dobré skutky. Opravdový muž je čestný a pravdomluvný k tomu dopomáhají okvětní lístky slunečnice. Okvětní lístky růže by měli muži připomínat, že by měl být k ženě něžný a milující, plný lásky ke svým dětem, porozumějící ke svým přátelům a odpouštějící svým nepřátelům.

Tím získáváte mnoho informací a podpor z této čajové směsi a nám zbývá jen doporučit - pusťte se do toho a buďte opravdový muž.


Návod na přípravu

- Uvařte cca 250 ml vody

- Do připraveného hrnku nasypte asi 1-2 čajové lžičky bylinné směsi

- Louhujte nejméně 10 minut nejlépe v zakryté nádobě

- Je možné použít i jako druhý nálev


Složení: kotvičník zemní, máta, agastache anýzová, šalvěj, dobromysl, okvětní lístky slunečnice, okvětní lístky růže, levandulový květ

Použité byliny jsou z Certifikovaného ekologického zemědělství: CZ – BIO-001


Původ bylin z čaje

Nad Vlachovicemi na kopci, který se nazývá Hájek je místo, kde Zuzana a Radek Fryzelkovi pěstují všechny bylinky. Mají zde terasovitá políčka, kde každým rokem pěstují tradiční, ale zkoušejí i nové druhy bylinek a jedlých květů. Na políčkách vysazují levanduli, mátu, echinaceu, měsíček, heřmánek a spousty dalších. Bylinky si nejen pěstují vlastní, ale sbírají je i v okolí.

Již od začátku jsme měli jasno, že budeme se Zuzkou a Radkem spolupracovat. Jsou to profesionálové, kteří rozumí tomu, co dělají a dělají to s láskou a entuziasmem. Všechny byliny suší v jejich sušírně Sv. Františka ve Vlachovicích. Sušírnu zrekonstruovali v roce 2014 a od té doby plní svou původní funkci. Sušírna byla požehnána knězem a patronem se stal Sv. František, který je typickým představitelem prostého života a ochránce všeho přírodního. 

Parametry a specifikace

ZnačkaLázeňská káva
Typsypaný
Hmotnost (g)40
Druh čajeBylinkový
IngredienceŠalvěj bio, Slunečnice okvětní lístky bio, Lístky růže bio, Levandule bio, Agastache Anýzová bio, Máta bio, Kotvičník zemní bio, Dobromysl bio