PAPÍROVÉ FILTRY HARIO V60-02 (100KS)

pošli přes

PAPÍROVÉ FILTRY HARIO V60-02 (100KS)

Papírové filtry jsou neoddělitelná součást dripperů při přípravě filtrované kávy. Balení obsahuje 100 kusů filtrů.Více informací

116 Kč
96 Kč bez DPH

Zboží k vám dorazí 19.07

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na hlavním výdejním místě Pražírně Lázeňská káva - Masarykova 149. Luhačovice

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

Firma Hario je evergreenem mezi alternativními přípravy kávy. Tyto bělené papírové filtry jsou určeny speciálně pro drippery Hario V60, ale můžete je samozřejmě použít do všech dripperů dané velikosti s nezarovnaným dnem. Balení obsahuje 100 náhradních papírových filtrů pro jednorázovou přípravu kávy.

Pomůže připravit dokonalou kávu

Papírové filtry využijete pro přípravu kávy v dripperu V60. Filtry se velmi jednoduše používají a zajišťují dokonalou přípravu kávy v domácnosti. Zároveň jsou biologicky rozložitelné a tím pádem šetrné k životnímu prostředí.

Hodnocení: 98%

Filtry pro dokonalou kávu

Papírové filtry se velmi jednoduše používají a zajišťují dokonalou chuť kávy. Jsou biologicky rozložitelné a šetrné k životnímu prostředí. Papír je velmi jemný a nepropustí ani tu nejjemnější umletou kávu. 

Bělené papírové filtry jsou určeny speciálně pro drippery Hario V60 velikosti 2, ale můžete je použít do všech dripperů s nezarovnaným dnem. Balení obsahuje 100 ks pro jednorázovou přípravu kávy.

Zákazníci nejčastěji zmiňují

  • 100 ks v balení
  • jednoduché použití
  • šetrné k životnímu prostředí
Hario V60-02 Papírové filtry na kávu (100ks)
Hario V60-02 Papírové filtry na kávu (100ks)

Káva bude čistá s krásnou chutí

Papírové filtry Hario V60 jsou přes svoji jemnost pevné a kávovou sedlinu udrží tam, kde je třeba – v dripperu. Díky použití papírových filtrů bude připravená káva krásně čistá bez zbytku sedimentu, což neovlivní výslednou chuť. Vy si tak šálek vychutnáte do poslední kapky.

online podpora nákupu pohodlný nákupGarance vrácení pěněz doprava zdarma

    online podpora nákupu                 pohodlný nákup                garance vrácení peněz             doprava zdarma nad 1 500,-