Nejprodávanější Pásek výsevný PETRŽEL KOŘENOVÁ, ŘEDKVIČKA, SALÁT 3x2m

pošli přes

Výsevný pásek PETRŽEL KOŘENOVÁ, ŘEDKVIČKA, SALÁT

Optimálně připravená směs, kde semena mají předurčenou vzdálenost mezi sebou, rostlinky tedy není nutné následně jednotit a protrhávat. Semena díky pásku mají vysokou klíčivost v potřebném množství. Balení obsahuje 3 pásky, každý s jedním druhem zeleniny. Konkrétně pásek obsahuje petržel kořenovou Alba, ředkvičku Lada a salát Lento. Každý pásek je dlouhý 2m. Více informací

46 Kč
41 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem ihned

Zboží k vám dorazí 30.05

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na hlavním výdejním místě Pražírně Lázeňská káva - Masarykova 149. Luhačovice

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

Připravená směs s optimálním počtem semen v předurčené vzdálenosti, je vhodný pro všechny pěstitele. Tím, že jsou semínka uložena v pásku, není potřeba je jednotit a protrhávat. Semena mají vysokou klíčivost a pouze v potřebném množství. V balení jsou 3 pásky - 3 druhy zeleniny - petržel kořenová Alba, ředkvička Lada, salát Lento. Délka pásku je 2m.

Petržel kořenová Alba

Polopozdní odrůda velmi odolná vůči rzi, padlí a nemocem, které provázejí skladování. Petržel se řadí mezi dvouleté rostliny. Je zdrojem provitaminu A a vitaminů B, C, E, a minerálních látek draslíku, hořčíku, železa, vápníku, sodíku a fosforu. Silice podporují činnost ledvin, snižují krevní tlak a zlepšují funkci celého trávicího traktu.

Ředkvička Lada

Poloraná červená kulovitá ředkvička vhodná pro "celoroční" pěstování. Je značně odolná proti vybíhání do květu i při letním pěstování. . Obsahují velké množství vitaminů C a kyseliny listové. Obsahují také vápník, síru, karoten, draslík a vitamin B. Ředkvičky působí antibakteriálně, zároveň ničí plísně ve střevech, sliznici a žaludku, snižují cholesterol, uvolňují hleny při kašli, odstraňují zácpu a působí proti plynatosti. Navíc jsou vhodné při dietách, protože obsahují minimum tuku.

Salát Lento

Salát hlávkový Lento je odrůda, určená pro celoroční polní pěstování z přímých výsevů. Hlávka je větší, tmavší, kulovitá, pevná a velmi dobře uzavřená.

Parametry a specifikace

DruhVýsevný pásek
Šířka výrobku10.0 cm
Výška výrobku15.5 cm
Hloubka výrobku1.0 cm

online podpora nákupu pohodlný nákupGarance vrácení pěněz doprava zdarma

    online podpora nákupu                 pohodlný nákup                garance vrácení peněz             doprava zdarma nad 1 500,-