Plagron Lemon Kick, 500ml

pošli přes

Plagron zahradní potřeby

Plagron Lemon Kick, 500ml

100% organický přípravek pro regulaci pH živného roztoku, Plagron Lemon Kick. Nemá vliv na EC hodnoty. Neohrožuje příznivé mikroorganismy. Více informací

265 Kč
219 Kč bez DPH

Dostupnost: Do 4 dnů u vás

Zboží k vám dorazí 01.10

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na hlavním výdejním místě Pražírně Lázeňská káva - Masarykova 149. Luhačovice

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

Lemon Kick Plagron je organický regulátor pH, který umožňuje snížit hodnotu pH zálivky na ideální úroveň 5,5 - 6,5. Je vhodný pro regulaci pH ve všech pěstebních substrátech i do všech zavlažovacích systémů. Určen nejen pro 100% bio kultivaci rostlin.

Pouze potravinářské řešení (voda a kyselina citrónová) se správnou hodnotou pH zajistí, že rostlina absorbuje živiny ve správných poměrech a naprosto bezpečně pro vás i vaše rostliny. Lemon Kick zajistí stabilní pH a tak podpoří příznivě metabolismus rostliny, a rostlina se bude vyvíjet a růst rychleji. Také nijak neohrožuje příznivé mikroorganismy.

Pokud pěstujete ekologicky a nechcete používat kyselinu fosforečnou nebo kyselinu dusičnou, protože jsou v substrátu důležité mikroorganismy, nabízíme ideální řešení v podobě organického regulátoru pH Plagron Lemon Kick. Navíc kyselina fosforečná nebo kyselina dusičná změní hodnotu NPK, zatímco s přípravkem Lemon Kick zůstane EC živného roztoku stabilní.

Dávkování:

  • Míchejte v poměru 1ml/2l vody, rozmíchejte a změřte hodnotu pH
  • Celý postup opakujte dokud se pH nesníží na požadovanou hodnotu. Po rozpuštění ve vodě je stabilní po dobu až 24 hodin.
  • Neovlivňuje hodnotu EC živného roztoku
  • Vhodné pro všechny pěstební substráty a zavlažovací systémy.

Nemá vliv na hodnoty elektrické vodivosti iontů (EC). Míchá se v poměru 1:2000. Po smíchání s vodou spotřebujte do 24 hodin.

Skladujte dobře uzavřené na chladu-vzdorném místě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte.

Parametry a specifikace

Kategoriedoplňky výživy

online podpora nákupu pohodlný nákupGarance vrácení pěněz doprava zdarma

    online podpora nákupu                 pohodlný nákup                garance vrácení peněz             doprava zdarma nad 1 500,-