Postřikovač s podstavcem KVĚTINA kruhový 8polohový

pošli přes

Postřikovač kruhový 8poloh podstavec KVĚTINA

Každý zahradník a nebo zahradnice na své zahradě potřebuje provádět nějaký postřik. Ať se jedná o ochranu proti škůdcům a nebo aplikaci herbicidů na plevele,tak na velké ploše si s konví nevystačíte. Takže proč si pořídit postřikovač? Zkrátka namícháte kapalinu, natlakujete, hodíte přes rameno a jde se postřikovat! Více informací

111 Kč
92 Kč bez DPH

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na hlavním výdejním místě Pražírně Lázeňská káva - Masarykova 149. Luhačovice

Výdejní místo Zásilkovna: 45 Kč

Do 2 dnů je uložena na zvoleném výdejním místě.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

Postřikovač kruhový KVĚTINA

Kdo chce mít krásnou a zdravou zahradu-bez škůdců a chorob- musí zasáhnout. Co na to potřebujete? Kromě správného postřiku i postřikovač. Bez toho se na zahradě prostě neobejdete. Postřikovač se Vám bude hodit při pravidelné péči o rostliny na zahradě, v sadu i ve sklenících. Usnadní aplikaci hnojiv a postřiků proti škůdcům i chorobám. Při aplikaci herbicidů a pesticidů doporučujeme používat vícero postřikovačů, či postřikovač VELMI důkladně vypláchnout, aby v nádobě nezůstaly pozůstatky chemikálie.

Kruhový postřikovač značky Nohel Garden v provedení květiny. Postřikovač má 8 poloh. Podstavec je stabilní a pevný. Lze ho napojit na všechny běžné plastové systémy. Výtečný pro zavlažování trávníků a větších záhonů.

Parametry a specifikace

DruhPostřikovač
NářadíPostřikovač
Kategoriepostřikovač
Šířka výrobku18.0 cm
Výška výrobku19.5 cm
Hloubka výrobku6.0 cm