Výprodej! Postřikovač kovový otočný pulzní se zinkovým bodcem

pošli přes

Postřikovač otočný pulzní kovový bodec

Každý zahradník a nebo zahradnice na své zahradě potřebuje provádět nějaký postřik. Ať se jedná o ochranu proti škůdcům a nebo aplikaci herbicidů na plevele,tak na velké ploše si s konví nevystačíte. Takže proč si pořídit postřikovač? Zkrátka namícháte kapalinu, natlakujete, hodíte přes rameno a jde se postřikovat! Více informací

319 Kč
264 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem do 5 dnů

Zboží k vám dorazí 25.09

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na hlavním výdejním místě Pražírně Lázeňská káva - Masarykova 149. Luhačovice

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

Postřikovač pulzní bodec KOV

Kdo chce mít krásnou a zdravou zahradu-bez škůdců a chorob- musí zasáhnout. Co na to potřebujete? Kromě správného postřiku i postřikovač. Bez toho se na zahradě prostě neobejdete. Postřikovač se Vám bude hodit při pravidelné péči o rostliny na zahradě, v sadu i ve sklenících. Usnadní aplikaci hnojiv a postřiků proti škůdcům i chorobám. Při aplikaci herbicidů a pesticidů doporučujeme používat vícero postřikovačů, či postřikovač VELMI důkladně vypláchnout, aby v nádobě nezůstaly pozůstatky chemikálie.

Jedná se o prvek závlahových systémů pro rovnoměrnou distribuci závlahové vody na pozemku. Připojením na zahradní hadici pomocí rychlospojek získáte spolehlivý prvek pro závlahu.Výtečný pro zavlažování trávníků a větších záhonů. Materiál kov.

Parametry a specifikace

DruhPostřikovač
NářadíPostřikovač
Typnástavec
Šířka výrobku12.0 cm
Výška výrobku37.0 cm
Hloubka výrobku5.5 cm